Python Developer (26378)

Praha
12/2021
Kontrakt Klient
80%
120 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte minimálně 3 roky zkušeností s vývojem v Pythonu a ovládáte angličtinu na komunikativní úrovni? Momentálně obsazuji pozici Python Developer pro společnost působící v oblasti ICT. Budete se podílet na vývoji a správě Python platformy a toolu pro analytiky. Využijte tuto jedinečnou příležitost a přihlaste se ještě dnes.

Náplň práce
- vyvíjet nové funkce v Pythonu pro platformu společnosti
- vyvíjet a udržovat navázané knihovny
- navrhovat rozšíření, architekturu a API platformy
- zkoušet a přinášet nové technologie včetně integrace
- komunikovat s uživateli
- mentoring juniorních Python vývojářů a datových analytiků

Požadavky
- minimálně 3 roky zkušeností s vývojem v Pythonu
- zkušenosti s automatickým testováním v Pythonu
- uživatelská znalost Linuxu
- Pandas
- SQL
- GIT
- angličtina na komunikativní úrovni

Výhody
- Java

Benefity
- flexibilní pracovní doba a možnost HO
- možnost osahat si nové technologie
- pravidelná školení na soft i hard skills
- zajímavé projekty

Podobné pozície