Frontend Developer (26141)

Praha
11/2021
Kontrakt Klient
80%
140 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Pro významného klienta s mezinárodní působností v oblasti bankovnictví, finančních a kapitálových trhů hledám Frontend Developera. Budete pracovat ve frontendu na business platformách nebo core-banking systémech. Pokud vás baví svět financí a umíte React nebo jinou frontendovou technologii, pak neváhejte a pošlete své CV. Tato nabídka je skvělou příležitostí pro vývojáře všech úrovní od juniora, který se chce v této oblasti uchytit po škole a nabrat další zkušenosti, tak i pro zkušeného frontend vývojáře.

Náplň práce
- vývoj a konfigurace frontend řešení
- vývoj nových funkcionalit bankovního portálu
- vývoj interních nástrojů a produktů
- analýza a řešení produkčních incidentů
- analýza a optimalizace kódu
- komunikace s analytiky a testery

Požadavky
- React, CoffeeScript
- HTML, CSS, JS
- databáze Oracle
- Bitbucket
- UML
- Jenkins, Nexus, JIRA, Confluence

Benefity
- flexibilní pracovní doba a možnost HO
- profesní růst
- občerstvení na pracovišti
- Multisport karta

Podobné pozície