React Developer (26275)

Praha
12/2021 (12m)
Kontrakt cez CP
60%
130 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Ovládáte React a máte zkušenosti s vytvářením aplikací v systému Linux? Momentálně obsazuji pozici React Developera na kontrakt přes CoolPeople. Budete součástí týmu klienta, který se pohybuje ve finanční oblasti. Mezi vaše odpovědnosti bude patřit návrh, vytváření, nasazování a vylepšování různých aplikací v agilním prostředí, řízení vlastních projektů, tvorba kvalitního kódu na základě potřeb společnosti. Vaše plus bude znalost Kubernetes, OpenShift a vzdělání v IT oboru.

Náplň práce

- design, tvorba, nasazování a vylepšování různých aplikací v agilním prostředí
- na základě potřeb společnosti vytvářet funkční a kvalitní kód
- řízení vlastních projektových priorit, termínů a výstupů
- spolupráce se členy týmu a stakeholdery

Požadavky
- JavaScript (React)
- zkušenosti s vytvářením aplikací v systému Linux
- zájem a schopnost učit se
- schopnost odhadnout úsilí a dodržet dohodnuté termíny a výstupy
- AJ min. B2

Výhody
- Kubernetes, OpenShift
- SQL (ORACLE, MySQL, Postgres)
- zkušenosti s GitHubem, CI/CD (Circle, GitHub Actions nebo podobné), Jira
- Java, Kotlin, Go

Podobné pozície