React Developer (26571)

Praha
1/2022 (12m)
Kontrakt cez CP
60%
120 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Na zajímavý projekt, kde budete vytvářet zcela novou platformu z oblasti sportu, hledám zkušeného React Developera nebo Leadera. Ke spolupráci se připojíte formou CoolPeople kontraktu a budete mít na starosti vývoj, dodávku a údržbu funkcí. Budete také spolupracovat s ostatními inženýry, QA, Product Ownery pro zajištění co nejlepšího výsledku projektu. Potřebujete především velmi dobrou znalost Reactu, schopnost vývoje v JavaScriptu a předpoklady pro testování výkonu, sledování rychlosti a paměti webu.

Náplň práce
- tvorba nové platformy
- zodpovědnost za vývoj, dodávku a údržbu funkcí
- úzká spolupráce s ostatními inženýry, QA, Product Ownery

Požadavky
- schopnost vývoje v JavaScriptu
- dobrá znalost React
- Redux, SCSS, LESS, Node.js
- Unit Testing Frameworks
- REST, REST API
- HTML, CSS, XML, XML Schema a XSLT, JSON
- zkušenosti s testováním výkonu, sledováním rychlosti a paměti webu

Podobné pozície