Salesforce Tech Lead (26390)

Praha
1/2022 (9m+)
Kontrakt cez CP
100%
200 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte minimálně 5 let zkušeností se Salesforce a jste schopný vést tým? Momentálně obsazuji pozici Salesforce Tech Lead na kontrakt přes CoolPeople. Jedná se o mezinárodní projekt, kde budete zodpovědný především za návrh a implementaci kritických řešení pro zákazníky a za vývoj v aplikacích Visualforce, Apex, D/HTML, CSS, JavaScript, DOJO, AJAX a dalších technologiích.

Náplň práce
- poskytovat pohled na obchodní požadavky
- návrh a implementace kritických řešení pro zákazníky
- spolupracovat s Product Ownerem a CTO na pochopení požadavků a stanovení priorit na vývoj/rozšíření
- spravovat celkovou konfiguraci systému v platformě Salesforce pro probíhající projekty
- konfigurovat out-of-the-box funkce na základě shromážděných obchodních požadavků

Požadavky
- minimálně 5 let zkušeností
Salesforce LWC
Salesforce APEX
- AJ min. C1

Benefity
- stabilní společnost
- motivující finanční ohodnocení
- full remote

Podobné pozície