Scrum Master (26115)

Brno
12/2021
TPP Klient
40%
80 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte praktické zkušenosti s vedením Scrum týmu a znalost některého z nástrojů pro podporu vývoje? Momentálně obsazuji pozici Scrum Mastera na HPP. Budete se aktivně podílet na řízení vývoje projektu, pomáhat týmu s nastavením priorit a hledáním optimálního řešení či komunikovat s vývojáři a product ownery na zlepšování produktu. Mimo to, že využijete anglický jazyk se můžete těšit na benefity jako flexibilní pracovní doba, Multisport karta a občasný home office.

Náplň práce

- aktivně se podílet na řízení vývoje
- pomáhat týmu s nastavováním priorit a hledáním optimálního řešení
- udržovat backlog vývojových požadavků
- garantovat průběh všech SCRUM ceremonií
- komunikovat s vývojáři a product ownery na zlepšování produktu

Požadavky
- praktické zkušenosti s vedením Scrum týmu
- znalost některého z nástrojů pro podporu vývoje (GitLab, GitHub, MS DevOps)
- schopnost rychlé orientace
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- proaktivní přístup
- schopnost efektivního řešení problémů
- anglický jazyk min. B2

Benefity
- flexibilní pracovní doba
- 1 týden dovolené navíc
- Multisport karta
- možnost HO
- pravidelná odborná školení
- výuka cizích jazyků přímo na pracovišti
- možnost osobního a profesního růstu
- prostor pro uplatňování inovačních a tvůrčích osobních aktivit
- moderní pracoviště s dobrou dostupností MHD a vlastním parkovištěm

Podobné pozície