Test Engineer (26351)

Ostáva 1 otvorená pozícia!
Praha
1/2022 (12m)
Kontrakt cez CP
70%
100 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte zkušenosti v oblasti testování nebo softwarového vývoje? Momentálně obsazuji pozici Test Engineer na kontrakt přes CoolPeople. Budete se starat o přípravu dat a testovacích scénářů, provádění manuálních testů, komunikovat se členy týmu, mockovat prostředí dle potřeby či vytvářet nové mocky. Vaším cílem bude efektivita, eliminace manuálních zásahů a zlepšování celého procesu testování. Velkou výhodou pro vás bude znalost Javy nebo JavaScriptu.

Náplň práce
- příprava dat a testovacích scénářů
- provádění manuálních testů
- příprava a spouštění automatizovaných testů
- práce s logy - vyhledávání a filtrování
- práce s databází - vyhledávání a filtrování
- komunikace se členy týmu i mimo něj
- mockování prostředí dle potřeby - včetně vytváření dalších mocků
- zlepšování procesu testování
- orientace v architektuře komplexních systémů, zkušenosti s API

Požadavky
- znalost principů a metodik testování
- schopnost zajistit veškerý rozsah testů za spravovaný produkt či aplikaci
- praxe v oblasti testování nebo softwarového vývoje
- SCRUM/KANBAN
HTML, XML, SQL
- Selenium, jMeterPostman, SOAP UI
- JIRA
- SQL Developer, PL SQL, MS SQL
Jenkins, Git, Maven

Výhody
- Java/JavaScript

Podobné pozície