TOP JOB OFFERS
Sourcing Manager
heute

SAP Basis Consultant

Právě hledám zájemce na pozici SAP Basis Consultant. Budete spolupracovat s klienty, podílet se na instalaci systému, konfiguraci a poskytovat technickou podporu. Neměla by vám chybět alespoň 3letá zkušenost se SAP Basis a měli byste mít angličtinu na úrovni minimálně B2. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.

Sourcing Manager
heute

Tester

Hledám zájemce na pozici Testera. V této roli budete připravovat testy a testovací data, ověřovat funkčnost dodaného řešení a hlásit chyby a nedostatky. Požadujeme silné znalosti SQL, SOAPUI nebo POSTMAN, JIRA, Confluence a Unix, stejně jako znalost angličtiny na úrovni minimálně B1. Nenechte si ujít tuto příležitost. Kontaktujte mě.

Novinky
1t.

Legendární Strážci vesmíru se vrací v novém filmu na Netflixu

Netflix chystá film ze série Power Rangers. Chce tím oslavit 30. výročí původního seriálu Strážci vesmíru. Film svede dohromady první dvě generace ochránců Země. Vyjde 19. dubna.

Sourcing Manager
heute

Product Owner

Staňte se součástí technologického módního startupu s ambicí uspět na globálním trhu. Aktuálně hledám Product Ownera, jenž povede svůj vlastní tým, který se bude podílet na specializované globální platformě zaměřené na streetwear fashion. Máte zkušenost s agilním řízením projektů, ovládáte Jiru a angličtina je pro vás hračkou? Využíjte příležitosti a staňte se součástí tohoto zajímavého projektu. 

Sourcing Manager
heute

ServiceNow Developer

Hľadám ServiceNow Developera do vývojového tímu, ktorý sa zameriava na vytváranie interných SW riešení v prostředí výroby a poskytuje poradenstvo v oblasti používania a rozširovania modulov. Vašou úlohou bude koncepcia, vývoj, testovanie a dokumentácia nových funkcií, pracovných postupov, dátových modelov a rozhraní. Na tejto pozícii využijete znalosť angličtiny aspoň na komunikatívnej úrovni, nemčina je výhodou. Nevyhnutná je aj certifikácia ServiceNowITIL Foundation a znalost metódy SCRUM.

PlayCool
2t.

Na vrchol mafiánského impéria! Crime Boss: Rockay City

České herní studio Ingame Studios přichází s novou herní peckou. Crime Boss Rockay City je akční, sandboxová hra, díky níž prožijete napínavé mafiánské dobrodružství v rychlém, zábavném a realistickém prostředí. Florida, 90. léta, a právě uvolněné místo pro nového krále Rockay City. Máte zájem?

Sourcing Manager
heute

PL/SQL Developer

Hledám šikovného PL/SQL Developera do 6 členného týmu, který se specializuje na vývoj informačních systémů pro prestižní bankovní společnost. S čím se setkáte? Vaším hlavním úkolem na projektu bude vývoj, údržba a verzování DB části systému. Mimo jiné vás také čeká tvorba technických analýz v reakci na business požadavky, návrh vhodných testovacích scénářů, a nakonec nasazení a případné řešení chyb. Ovládáte-li na pokročilé úrovni Oracle SQL a PL/SQL, pak hledám pravděpodobně právě vás. 

Sourcing Manager
heute

Junior SAP ABAP Developer

Hledám Junior SAP ABAP Developera, který se bude podílet na vývoji komplexních počítačových aplikací a samostatných modulů. Ideální kandidát by měl mít základy v technologii ABAP a zkušenosti s nejnovějšími technologiemi. Výhodou bude, pokud máte analytické a systémové myšlení, minimálně 1 rok zkušeností s programováním, znalost UI5 a JAVASCRIPT. Dále se požaduje znalost angličtiny na úrovni B1. Pokud jste začínající vývojář a hledáte příležitost získat cenné zkušenosti, neváhejte mě kontaktovat.

Novinky
3t.

4 novinky v ChatGPT, které budete chtít využít

OpenAI spouští doplňky pro ChatGPT, které zahrnují nové funkce. Bude možné přidávání obrázků, hlasových zpráv a dalších multimediálních funkcí. Nové doplňky lze zatím vyzkoušet jen v uzavřené betaverzi přes pozvánku. Bude z ChatGPT brzy ultimativní všeuměl?

Sourcing Manager
heute

React Developer

Právě hledám zájemce na pozici React Developer. Budete pracovat na projektu vyvíjející webovou aplikaci, který zahrnuje práci jak na frontendu tak i backendu. Budete úzce spolupracovat s různorodým týmem a stanete se součástí nově vznikajícího týmu. Mezi požadované dovednosti patří React, TypeScript, Node.js, Blazer, .NET a DevOps. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.

Mehr laden