TOP JOB OFFERS
Sourcing Manager
heute

Penetration Tester

Hledám zkušeného Penetration Testera, který má pevný základ v oblasti kybernetické bezpečnosti a především má za sebou alespoň 3 roky praktických zkušeností v provádění penetrace v aplikacích a API rozhraních. Tato pozice vyžaduje nejen schopnost provádět technické testy, ale také aktivní spolupráci s týmem vývojářů a Security specialisty při definování zadání testů. Vaše úkoly budou zahrnovat nejen realizaci testů, ale i schopnost interpretačního reportingu výsledků tak, aby byly srozumitelné pro technické i business oddělení. Očekávám zkušenosti s testováním mobilních aplikací na platformách iOS a Android a znalost bezpečnostních standardů. Výhodou jsou certifikace jako OSCP či OSWE a další.

Sourcing Manager
heute

Support Specialist

Seeking a skilled IT Support Specialist for an innovative project. Join a dynamic team providing core product support, disaster recovery assistance, privileged user onboarding, and daily operations. Responsibilities include infrastructure monitoring, change planning, service requests, incident management, policy configuration, and account onboarding/vaulting. What do you need for this position? IT Support experience or Defender/Sentry Certification (or at least Defender), strong analytical skills, team player, knowledge of privileged access management and related infrastructure functions. C1 level of English is a must. Exciting challenges await in a motivating environment. Looking forward to our collaboration.

Novinky
heute

Nejrychlejší Wi-Fi v oblacích díky připojení přes Starlink

Aero Airlines patří mezi polosoukromé letecké společnosti a soustředí se především na poskytování prémiových letových zážitků. Na rozdíl od tradičních aerolinek nabízí luxusnější způsob cestování s důrazem na individuální služby a vysokou úroveň pohodlí.

Sourcing Manager
heute

PowerApps Developer

I am seeking a PowerApps Developer to lead diverse projects directly with clients. Your role involves crafting PowerApps and canvas-driven apps, troubleshooting client issues, and configuring data gateways for seamless integration across multiple sources. You'll excel in Azure logic apps, Power BI, and the Microsoft 365 suite, designing solutions that boost collaboration and productivity. Your IT education and expertise in SharePoint, Dynamics 365, and programming languages like C#, JavaScript, HTML, and CSS are vital. Familiarity with Windows, Linux, and business app development using PowerApps and Flow is crucial, along with strong English skills. 

Sourcing Manager
heute

Project Manager

Hledám zkušeného Project Managera pro řízení a rozvoj projektů v oblasti zemědělství a využití satelitních dat. Nebudete pouze monitorovat budgety a sledovat kvalitu práce, budete také komunikovat se stakeholdery a organizovat a plánovat řešení. Nabízí se možnost pracovních cest do Francie, Nizozemska či Španělska. Je nutné mít min. 5 let praxe na podobné pozici, zkušenosti s agilními technikami a znalosti v IT infrastruktuře a vývoji softwaru. Hledám samostatného, ale zároveň týmového hráče s pokročilými komunikačními dovednostmi a angličtinou na komunikativní úrovni. PMP nebo PMI-ACP certifikace je výhodou. Pokud jste se v nabídce našli, pak se budu těšit na naši spolupráci.

CoolMovie
1t.

TOP 5 filmů o hackerech

Děsí vás vidina možného narušení bezpečí, soukromí a představa toho, že by se někdo cizí mohl dostat k vašim údajům? A i přesto vás celý proces hackování počítačů zajímá a fascinuje? Inspirujte se tipy na ty nejlepší filmy ztvárňující právě toto téma. Někdy se možná spíše zasmějete, ale jindy uvidíte i reálné postupy. Následující snímky vás vtáhnou bezpochyby do děje a zajistí zábavu na pochmurné odpoledne.

Sourcing Manager
heute

FullStack Developer

Do týmu vývojářů hledám FullStack Developera s minimálně 3 lety zkušeností, který bude mít klíčovou roli při správě legacy ERP systému. Pokud disponujete praktickými zkušenostmi s PHP 5.2., MySQL, HTML, CSS, jQuery a máte znalost verzovacích nástrojů SVN a GIT, pak hledám právě vás. Čeká vás velmi kreativní práce s rozhodovacími kompetencemi a možností seberealizace.Výhodu vám budou praktické zkušenosti s Symfony či Laravel a zkušenosti s Atasys, HELIOS nebo Erpio. Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte se mi ozvat. 

Sourcing Manager
heute

Project Engineer

Hledám zkušeného Project Engineera. Chcete vytvářet nová technická řešení, konfigurovat systémy a zapojit se do přípravy projektového prostředí? Umíte skriptovat v Bash, Lua nebo Groovy a máte zkušenost s OS Linux? Jste schopni řešit problémy na místě u zákazníka a vysvětlit technické specifikace svým kolegům i koncovým uživatelům? Pokud vás baví cestovat za prací, ovládáte angličtinu na úrovni C1 a máte ukončené vysokoškolské nebo středoškolské studium s praxí na obdobné pozici, pak hledám právě vás. Zkušenost z broadcasting prostředí jsou výhodou.

Novinky
2t.

OpenAI odhalilo novinku GPT-4 Turbo

Evropská unie nařídila společnosti Apple, aby povolila možnost instalace aplikací i mimo App Store. A tak se Apple musí přizpůsobit. Změna přijde už v první polovině příštího roku.

Sourcing Manager
heute

BI Expert

Aktuálně sháním zkušeného BI Experta hledajícího nové výzvy. Připojte se k rychle rostoucímu týmu, kde se budete podílet na úkolech jako je konfigurace use cases, škálování systému a vývoj TS datového modelu. Ideální kandidát má zkušenosti s ThoughtSpot, zná BI platformy, má povědomí o konceptech modelování dat a data warehouse a orientuje se v Cloudu a službách AWS. Měli byste být schopni komunikovat technické koncepty, znát API a angličtina by pro vás neměla být žádnou překážkou. Hledám odborníka, který chce a zvládne zajišťovat dodržování standardů a neustále bude vymýšlet nové inovace pro platformy.

Mehr laden