TOP JOB OFFERS
Sourcing Manager
heute

Embedded Linux Developer

Embedded Linux Developer se bude věnovat návrhu, implementaci a údržbě funkcí na vestavěných platformách s operačními systémy v reálném čase. Dále bude také zodpovídat za vývoj v jazyce C/C++, za provádění unit testů, integraci, provádění benchmarkování a tvorbu dokumentace vestavěného softwaru. Požadují se velmi dobré dovednosti v jazyce C/C++, základní znalost vestavěného programování / operačních systémů v reálnem čase, znalost systémového programování v Linuxu a zkušenosti s vývojem webového serveru.

Sourcing Manager
heute

Junior JavaScript Developer

Hledáte pracovní příležitost, která odstartuje vaši kariéru v oblasti JavaScript vývoje? Máte zájem o algoritmizaci a strojové učení? Chcete tvořit aplikace, které budou mít skutečný dopad? Přidejte se k týmu jako Junior JavaScript Developer a pomozte vytvářet kvalitní aplikace pro zdravotnické zařízení. Budete mít mnoho prostoru pro učení a růst. Hledám ambiciozního jedince, který rád uplatňuje kreativní a logické myšlení při tvorbě aplikací. Neváhejte a chopte se výzvy.

Novinky
heute

Konečně! EU chystá regulaci AI na internetu, aby chránila děti

Evropská komise se zaměřila na bezpečí dětí na internetu, a to co se možného zneužívání v kombinaci s AI týče. Minulý týden oznámila nový plán, jakým způsobem zakročí.

Sourcing Manager
heute

Software Engineer

Join the project's team as a Software Engineer. Work on exciting projects developing mobile applications, design securely structured code, and ensure superior performance and reliability in these apps. Preferred skills include Java, Kotlin, TypeScript, SQL, REST API, Git, JenkinsAWS, and more. Strong proficiency in English is required. Experience in React, Cordova, Capacitor, and CSS, as well as previous roles as a ScrumMaster, are a plus. Apply now and become part of this innovative project.

Sourcing Manager
heute

PLC Programmer

Jako PLC Programmer budete pracovat na úpravách a vytváření mnoha nových SW PLS podle standardů FST. Čeká vás také zavádění variant a stanovených limitů dle výkresové dokumentace, validace produktů podle požadavků na kvalitu a komunikace ve výrobě s operátory a během výroby úprava SW PLC ve výrobě. Ideální kandidát má perfektní znalost kamerových systémů Keyence, Cognex, Pinspector, SICK, Omron, JettyVision, OCR, dále má základní zkušenost s programováním robotů ABB/Staubli, je schopen číst a chápat elektrická schémata a je znalý českých ergonomických bezpečnostních norem.

Novinky
1t.

Apple Vision Pro jsou tu. Stojí za to do nich investovat?

Dlouho očekávané Apple Vision Pro mají konečně své první majitele. Jaké jsou jejich reakce a stojí za to do brýlí s virtuální realitou investovat?

Sourcing Manager
heute

FullStack Developer

Hledáme FullStack Developera se specializací na Java a React. Pracovat budete na rozvoji interního produktu, výpočtového nástroje ve formě webové aplikace pro zefektivnění B2B procesů a tvorbu obchodních nabídek. Vaším úkolem bude také sdružování menších aplikací do jedné centrální. Pozice vyžaduje zkušenosti s PostgreSQL a pokročilou úroveň angličtiny. Pokud k tomu přidáte ještě znalosti Oauth2, Azure, CI/CD a Node.js, jste pro ideální kandidát. Připojte se k týmu a posuňte svou kariéru na další level.

Sourcing Manager
heute

Cloud Engineer

1 offene Position links!

Zajímáte se o cloudovou bezpečnost a chcete pracovat v dynamickém prostředí bankovní společnosti? Hledám Cloudového Engineera, který bude zodpovědný za každodenní provozní úkoly v oblasti cloudových bezpečnostních služeb. Budete hrát důležitou roli při ochraně systémů - od řešení bezpečnostních incidentů až po aktivní vyhledávání potenciálních hrozeb. Vaše dny budou naplněny analýzou škodlivého chování, virtuální účastí na agilních a provozních schůzkách a neustálým prohlubováním znalostí bezpečnostních služeb MS Office 365. Zkušenosti s Azure Sentinel nebo jinými platformami SIEM/SOAR a službami M365 spolu s agilním myšlením a kooperativním duchem jsou základními předpoklady pro tuto pracovní pozici. Zkušenosti s JIRA, metodikami ITIL nebo SAFe a automatizací KQL a Logic App jsou značnou výhodou.

Magazín
2t.

Skryté kamery nejen v hotelech: Víme, jak je odhalit!

Špionážní kamery jsou dnes již tak malé a cenově dostupné, že není problém je namontovat do jakékoliv lampičky nebo detektoru kouře. A děje se to! Sleduje vás někdo na dovolené? Víme, jak to zjistíte.

Sourcing Manager
heute

Cloud Security Engineer

1 offene Position links!

Are you passionate about cloud security and thrive in a dynamic, collaborative environment? I am looking for Cloud Engineer who'll be responsible for daily operational tasks in Cloud security services. From solving security incidents to proactively hunting for potential threats, you'll play a vital role in safeguarding systems. Your days will be filled with analyzing malicious behavior, attending agile and operational meetings virtually, and continuously enhancing your knowledge of MS Office 365 Security services. Experience in Azure Sentinel or other SIEM/SOAR platforms and M365 services, coupled with an agile mindset and a cooperative spirit to work effectively within team, are essentials. While not mandatory, experience with JIRA, ITIL or SAFe methodologies and KQL and Logic App automation would be a plus.

Mehr laden