TOP JOB OFFERS
Sourcing Manager
2t.

Web Developer

Hledám talentovaného Web Developera pro vývoj webových aplikací optimalizovaných pro různá zařízení a vyhledávače. Jako součást týmu budete testovat aplikace pro zajištění jejich dokonalé funkčnosti a vytvářet user-friendly a interaktivní webové funkce. Máte praxi s HTML, CSS a JavaScriptem? Máte zkušenosti s testováním aplikací a bug fixingem? Mluvíte anglicky na úrovni min. B2? Potom hledám právě Vás. Extra body získáte pokud máte zkušenosti se Spatial aplikacemi. Neváhejte a posuňte svou kariéru na vyšší level ještě dnes.

Sourcing Manager
2t.

Salesforce Consultant

Láká vás práce, kde byste mohli využít svou znalost ServiceMax Product a Salesfoce? Aktuálně hledám Salesforce konzultanta, který se bude podílet na plánování a implementaci digitálních řešení pro sales, marketing, CPQ a field služby. Čeká vás také vedení plánovacích a realizačních cyklů a exekuce digitálních strategií. Ideální kandidát dokáže nastavit cloud, má skvělé prezentační a komunikační schopnosti a domluví se anglicky na úrovni C1. Jste to právě vy? Neváhejte a přihlaste se ještě dnes.

PlayCool
2t.

Deadpool 3 je za dveřmi! Jeho potitulková scéna vám vytře zrak

Třetí díl Deadpoola se blíží a s ním se rojí i nové informace a spekulace. Jednou z nejzajímavějších je zpráva o ohromující potitulkové scéně. Má úzce souviset s X-Meny a jejich vstupem do MCU.

Sourcing Manager
2t.

Business Analyst

Přidejte se k týmu jako Business Analyst. Pracujte na inovativním projektu, kde budete úzce spolupracovat s business architektem a komunikovat se stakeholdery. Během projektů budete vytvářet business roadmapy pro implementaci SaaS řešení v Enterprise prostředí a připravovat testovací scénáře. Hledám někoho s technickým přehledem, zkušenostmi s implementací SaaS řešení a dovedností práce v Jira. Důležitá je také schopnost komunikovat v angličtině. Nečekejte a pošlete svůj životopis ještě dnes.

Sourcing Manager
2t.

SAP WM Consultant

1 offene Position links!

I'm currently seeking a skilled SAP WM Consultant to join a dynamic team. This role will support and manage the S/4 HANA implementation, monitor new technology adoption, and follow standardized design with a focus on cost-effective delivery. I particularly encourage applicants with Pharma or Manufacturing experience. Proficiency in Spanish and English (C1 level) is required. Additional desirable qualifications include SAP certification as a functional expert, SAP Data Migration skills, SAP CO proficiency, and previous experience with USA/LATAM clients. Don't miss this chance to enhance your career. Apply today.

Novinky
3t.

Google představuje nový Pixel 8a a spouští v Česku Google Store

S blížící se konferencí Google I/O přichází také hned dvě velké novinky. Odolný smartphone Pixel 8a a oficiální Google Store v České republice.

Sourcing Manager
2t.

Java Developer

Hledám zkušeného Java Developera pro práci na vývoji digitálních aplikací v bankovním prostředí. Připojte se k týmu a pomozte zajišťovat bezchybné fungování interních systémů a aplikací. Pracujte v agilním prostředí a zapojte se do návrhu a vývoje jednoduchých user interfaces. Požaduji zkušenosti se skriptováním, algoritmizací a technologiemi jako jsou Java, Kotlin, Maven, Docker, Kubernetes a dalšími. Očekávám také silné logické a procesní myšlení a dobrou úroveň angličtiny. Zaujala vás tato nabídka? Neváhejte a pošlete mi své CV. 

Sourcing Manager
2t.

SAP SD Consultant

Looking for an exciting opportunity in the world of SAP? I have an opportunity for a talented SAP SD Consultant. Be part of a dynamic team managing detail load cycle planning, data preparation, and load plans for an impactful project. If you have experience in Pharma or Manufacturing, have knowledge of S/4 Hana and can speak English and Spanish fluently, this is the perfect opportunity for you. Don't hesitate and apply now.

Novinky
4t.

OpenAI připravuje vyhledavač poháněný silou AI, sesadí Google z trůnu?

Společnost OpenAI, která stojí za populárním jazykovým modelem ChatGPT, se chystá představit svůj vlastní vyhledávač poháněný umělou inteligencí. Pouští se tak do boje s Google o dominanci na trhu vyhledávání?

Sourcing Manager
2t.

Business Analyst

Jako Business Analyst se v rámci této dlouhodobé příležitosti přidáte k týmu a budete se podílet na zlepšování procesů banky. Pozice zahrnuje také mentoring juniornějších kolegů. Ideální kandidát má praxi s Customer experience, zkušenosti s Change managementem, znalost bankovních procesů a procesní analýzy a nedělá mu problém angličtina. Využijte šance, zašlete vaše CV a staňte se součástí této nabídky.

Mehr laden