Sourcing Manager
heute

QA Engineer

Mám tu zajímavý projekt pro QA Automation Engineera. Budete tvořit frameworky a automatické testy pro interní produkt. Ideálním kandidátem na tuto HPP pozici jste, pokud máte praxi na obdobné pozici a dobře rozumíte QA procesům. Přihlaste se na spolupráci ke stabilní společnosti a obohaťte své znalosti díky široké nabídce benefitů.

Sourcing Manager
heute

.NET Developer

Máte dobrou znalost .NET Core, ASP.NET MVC a MS Azure vám není cizí? Mám tu nabídku pro seniorní .NET vývojáře, který se na kontrakt přes CoolPeople, zapojí do agilního vývoje. Budete mít na starosti vývoj aplikace v oblasti automatizace a zpracování nestrukturovaných dat. Vaše plus bude zkušenost s big daty a znalost Docker nebo Kubernetes. Pokud máte zájem pracovat a učit se s novými technologiemi, neváhejte se mi ozvat. 

Novinky
1t.

Kurz AI má u Čechů úspěch. Může zvýšit potenciál Česka, říká Nešetřil z Česko.Digital

V Česku se objevila možnost přihlásit se na kurz umělé inteligence. Kurz Elements of AI je dostupný v českém jazyce a je zcela zdarma. Představit má základy v oblasti mimořádně vyspělého strojového myšlení prakticky komukoliv, není nutností mít předešlé znalosti v oboru. Takové kurzy mají zvýšit potenciál Česka.

Sourcing Manager
heute

React Developer

Mám tu zajímavý full remote projekt pro zkušeného vývojáře. Jedná se o vývoj aplikace pro výzkum v oblasti chemických technologií. Potřebujete minimálně dva roky zkušeností s React, dobrou angličtinu a znalost TypeScript, REST API, GraphQL a GIT. Pokud je komunikace vaší silnou stránkou a zajímá vás oblast vědeckého výzkumu, pak se mi určitě ozvěte.

Sourcing Manager
heute

IT Application Engineer

Aktuálně hledám posilu do týmu expertů stabilní tuzemskou společnosti působící v oblasti bankovnictví. Na pozici Aplikačního inženýra budete součástí projektu integrace vznikající aplikace do bankovního prostředí. Vaším úkolem bude zajistit bezproblémový provoz, podporu nad svěřenými systémy a celkovou spokojenost zákazníka.

Novinky
2t.

Nový Zaklínač má podpořit sledovanost. Bude to dostatečná satisfakce za diskutovaný konec sdílených účtů mimo jednu domácnost?

Rok 2020 byl skrze předplatitele Netflixu poměrně vlídný. Služba bohatě těžila ze zásob z první karantény a pokořila hranici 200 milionů předplatitelů. Letos však nastává bod zlomu, firma nenaplnila ani svůj decentně stanovený cíl. Pomůže Netflixu konec sdílených účtů uživatelů mimo společnou domácnost? Fanoušky má přilákat nová série Zaklínače a thriller TY.

Sourcing Manager
heute

Software Developer

Ovládáte JavaScript, LinuxUbuntu? Mám tu zajímavý projekt pro seniorní Software vývojáře na kontrakt přes CoolPeople. Budete mít na starosti vývoj SW pro devices, která se využívají v gastro odvětví a jejich následné propojení s centrální správou systému. Vaší výhodou bude znalost Docker a Kubernetes. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se mi ozvat. 

Sourcing Manager
1t.

IT Application Manager

Máte dobré zkušenosti se systémem řízení projektu BUS aplikací a řízením změn a procesu řízení životního cyklu aplikací? Momentálně obsazuji pozici IT Application Managera na kontrakt přes CoolPeople pro klienta z bankovní oblasti. Budete se starat o aplikace, komunikovat s kolegy napříč firmou, řešit nadstandardní situace a monitorovat, jestli se aplikace chová správně.  Pokud máte schopnost rychle se orientovat a přizpůsobovat se změnám pak je tato pozice právě pro vás. 

Novinky
3t.

Microsoft a Google vás nechtějí nechat digitálně vyhořet. Přicházejí s novými nástroji

Technologické firmy kvitují studie, které ukazují, kolik času trávíme u obrazovek mobilních přístrojů, a jak vážný dopad na naši psychiku i výkonnost mají. Přišly s řešením. Ale jak jinak než technologickým. Mají nástroje, které vás chtějí ochránit před digitálním vyhořením, stresem i úrazem.

Sourcing Manager
1t.

Java Developer

Máte dobrú znalosť Javy 1.8, Play framework, Spring Boot framework a máte základné znalosti agilných metodík? Hľadám Juniorného Java Developera, ktorý sa pripojí k medzinárodnému tímu cez CoolPeople kontrakt. Budete spolupracovať s produktovým manažérom na definícii systémových požiadaviek, pomáhať s integráciou systémov a zabezpečovať úspešný vývoj a nasadenie kľúčových komponentov produktov. Ak máte povedomie, alebo ovládate Scala, bude to vaše veľké plus. Pripojte sa do priateľskej atmosféry v stabilnej spoločnosti a ukážte, čo vo vás je.

Mehr laden