TOP JOB OFFERS
Sourcing Manager
heute

PostgreSQL Developer

Významná technologická společnost v oblasti zábavního průmyslu do svých řad přijme šikovného PL/SQL Developera se zkušenostmi s RDBMS, konkrétně PostgreSQL a MongoDB. Velkou výhodou pro vás bude znalost GIT nebo jiného nástroje pro správu verzí. Na starosti budete mít modelování RDBMS, optimalizaci dotazů DDL, SQL a programování v jazyce PL/SQL. Připojte se ke spolupráci ještě dnes a obohaťte své profesní portfolio.

Sourcing Manager
heute

Project Manager

1 offene Position links!

Pro významného klienta působícího v oblasti TelCo hledám seniorního Project Managera. Budete mít na starosti projekty na úrovni rozvoje interních aplikací nebo integrace systému třetích stran. Jste ideálním kandidátem, pokud se vyznáte v oblasti TelCo a máte zkušenosti s vedením projektů zaměřených na SW vývoj. Pro svou práci budete také potřebovat dobré prezentační, interpersonální a komunikační dovednosti. Znalost networkingu představuje vaši výhodu. 

Novinky
heute

Herní sektor hlásí rekordní obraty, chybí mu ale kvalifikovaní zaměstnanci

Asociace českých herních vývojářů uvedla, že meziroční obrat se zvýšil o 33 %. Tedy na na rekordních 7,11 miliard korun. Dle odhadů by se letošní obrat měl navýšit o 6 % na 7,5 miliard korun. I přes to, že se hernímu průmyslu velmi daří, kvalifikovaných zaměstnanců není moc. Chybí hlavně programátoři.

Sourcing Manager
heute

FullStack Developer

Hľadáte rozmanitosť? Nájdete ju na aktuálne obsadzovanej juniorskej pozícii FullStack Developera pre poskytovateľa softvérových riešení. Je to príležitosť ďalej sa rozvíjať pri vytváraní portálových riešení v sieťovom odvetví. Pôjde o systémovú integráciu informačných systémov v procesoch údržby a rozvoja siete. Budete mať možnosť komunikovať v angličtine a hlavne uplatniť svoje schopnosti v jazykoch C# a .NET. Máte aspoň 2 roky skúseností s webovými aplikáciami? Neváhajte a rozvíjajte svoj potenciál.

Sourcing Manager
heute

IT Helpdesk

Máte za sebou praxi v oblasti IT a na Service Desk? Dovedete zajistit dohled nad systémy a provádět provozní činnosti dle předem stanovených postupů a předpisů? Pak tu mám pozici, kde vás vaše práce bude bavit. Aktuálně obsazuji volnou pozici IT operátora na spolupráci formou HPP. Nutnými předpoklady pro pozici je středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, týmový duch a mírně pokročilá angličtina. Dejte mi o sobě vědět a posouvejte své kariérní možnosti.

Novinky
1t.

5 nejočekávanějších pořadů Netflixu je tu!

Netflix nedávno uspořádal globální akci Tudum, na níž představil své novinky. Žhavé tipy na novinky, které vyjdou v následujících měsících, a které si nesmíte nechat ujít, vám právě přinášíme!

Sourcing Manager
heute

Business Analyst

Obsazuji pozici Business Analyst! Chcete se podílet na zlepšování produktů, procesů a aplikací? Budete zjišťovat potřeby, požadavky a dopad připravovaných změn na procesy a IT a spolupracovat s klíčovými manažery a špičkovými IT specialisty. Máte dobré komunikační a prezentační dovednosti i v angličtině a přehled o bankovnictví, IT technologiích a metodách vývoje softwaru? Pokud je vaše odpověď ano, hledám vás. 

Sourcing Manager
heute

Automation Tester

Jako Automation Tester budete analyzovat požadavky na chování iOS aplikace určené ke komunikaci se srdečním monitorem pacienta. Dále budete navrhovat řešení testovacích scénářů, spouštět automatizované testy a kontrolovat implementace testovacích scénářů před odevzdáním zákazníkovi. Na pozici mimo zkušenosti s automatizovaným testováním využijete základy programování v Java a analytické myšlení. Pracujte na projektech, které mají smysl.

Magazín
2t.

Nejlepší aplikace na houby? Na houby!

Na území České republiky roste přibližně pět tisíc druhů hub. Některé si jsou navzájem velmi podobné. Rozpoznali byste pravák od závojenky? Pokud ne, čekají vás při jejich záměně nepříjemné zažívací potíže. Jak si z lesa odnést plné košíky jedlých hub a vyhnout se nepříjemnostem? S dobrou mobilní aplikací.

Sourcing Manager
heute

IT Specialist

Na projekt správy unikátního a komplexního informačního systému pro vedení mzdové, personální a docházkové agendy společností z různých oborů hledám zkušeného IT specialistu. Systém pracuje na bázi společné databáze (Oracle, MS SQL) a vaším úkolem bude jeho administrace, správa a údržba. Čeká vás také implementace, rozvoj a údržba informačních systémů souvisejících s personální agendou, koordinace a řízení externích dodavatelů, monitoring aplikací a L1 support. Pokud disponujete základní znalostí SQL, SŠ vzděláním technického směru a jste aktivní řidič, pak jste na pozici ten pravý kandidát.

Mehr laden