Active Directory Administrator (26550)

1 offene Position links!
Praha
1/2022 (12m)
Vertrag über CP
100 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte dobrou znalost Active Directory a minimálně tříletou odbornou praxi? Aktuálně tu mám zajímavý projekt pro šikovné Windows Adminy se znalostí Active Directory. Potřebné jsou také zkušenosti s administrací Azure. Pokud máte chuť se stále učit něčemu novému a prohlubovat své znalosti, pojďte svému štěstí naproti a reagujte na mou pracovní nabídku.

Náplň práce
- správa účtů, zásad skupin a zabezpečení
- automatizace opakujících se úloh a generování sestav pomocí PowerShell a dalších skriptovacích jazyků
- správa replikace, řízení přístupu a dat specifických pro aplikace
- podpora každodenního provozu AD prostředí
- proaktivní monitorování datového centra, podnikových, doménových a síťových systémů
- zaznamenávání údajů o výkonu systémů
- správa DNS, DHCP

Požadavky
- min. 3 roky odborné praxe
- Windows server admin se znalostí Active Directory designu
- Azure
- Bash, Shell, VB nebo PowerShell
- schopnost psát skripty PowerShell pro AD za účelem vytváření sestav, automatizace přesunů a aktualizací
- pokročilé dovednosti v oblasti řešení a odstraňování problém

- zkušenosti s prací v prostředí integrovaného adresáře Azure AD
- zkušenosti s fúzí, akvizicí, migrací projektů

Ähnliche Positionen