DevOps Technical Specialist (26207)

Brno, Ostrava
12/2021
Hauptbeschäftigungskunde
100%
70 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar

Máte technické znalosti při vytváření struktury a návrhu platformy CI/CD s využitím osvědčených postupů DevOps. Momentálně obsazuji pozici DevOps Technical Specialist na HPP, pro společnost působící v oblasti kybernetické bezpečnosti. Staňte se součástí mezinárodního týmu architektů, konzultantů, projektových manažerů, technických specialistů a pracujte na zajímavých projektech.

Náplň práce
- zodpovědnost za strukturu a návrh technické architektury s využitím postupů DevOps
- úzká spolupráce se service architektem
- vytváření struktury a návrhu platformy CI/CD s využitím postupů DevOps

Požadavky
- technické znalosti při vytváření struktury a návrhu platformy CI/CD s využitím osvědčených postupů DevOps
- Windows, Linux
- znalost bezpečnostní infrastruktury a integrace
- znalosti v oblasti budování virtualizovaných prostředí nebo vývoje CI/CD pipeline
- schopnost spolupracovat se specialisty na automatizaci CI/CD
- AJ min. C1

Benefity
- fitness centrum v budově
- vzdělávání - IT kurzy, certifikace, jazykové kurzy a osobní rozvoj
- dárky pro zaměstnance, kteří slaví významné události
- Multisport karta
- benefitní systém CAFETERIA
- možnost HO

Ähnliche Positionen