Které TOPky si na streamu pustit v červnu?

Červen bude nabitý. Streamovací platformy, stejně jako kino sály, budou praskat ve švech. Čeká vás Star Wars: Akolytka, noví Mizerové nebo třeba zpracování knižní předlohy Tatér z Osvětimi.

 

 

Které filmové trháky si v červnu nenechat ujít? Známe 4 největší hity!

Tatéra z Osvětimi knižní fanoušci už dávno znají. Poprvé příběh na základě skutečné události zpracovala Heather Morris už v roce 2018. Nyní to do svých rukou vzala režisérka Tali Shalom-Ezer a vytvořila mini-sérii, která se objeví na SkyShowtime.

V hlavní roli vystupuje Žid Lale Sokolov, který se za druhé světové války stal v osvětimském koncentračním táboře tatérem identifikačních čísel na ruce vězňů.

Disney+ na druhé straně nabídne sci-fi zábavu s názvem Star Wars: Akolytka. Seriál vás zavede do dávné galaxie, kde bylo Jediů mnoho a Republika žila v míru. Avšak i v tomto zlatém věku se skrývá hrozba. Temná strana Síly se pomalu probouzí a neznámý zabiják začíná lovit Jedie.

 


Will Smith a Martin Lawrence se po 17 letech od premiéry třetího dílu vrací na plátna kin v akční komedii Mizerové: Na život a na smrt. Mike Lowrey a Marcus Burnett, legendární parťáci z Miami, se tentokrát utkají s novou hrozbou, a zároveň budou čelit tíze minulosti.

Zřejmě to nebude filmový trhák roku, ale pro fanoušky série a milovníky akčních komedií to bude bezpochyby zábavná nostalgická jízda. Už nyní v kinech.

Zpátky je také nová a závěrečná řada postapokalyptického seriálu Sweet Tooth: Chlapec s parožím. Velké finále spolu s rozuzlením situace, kdy se kromě „normálních“ dětí rodí i hybridi, najdete na Netflixu.

 

 

Připravila: Petra Sauerová