Key Account Manager (35935)

Praha
3/2024
Hauptbeschäftigungskunde
20%
Zu verhandeln

Připojte se k týmu CoolPeople Technology - jsme špičkovým poskytovatelem IT kapacit a hledáme novou posilu na pozici Key Account Manager do naší nové technologické části společnosti. Požadujeme zkušenosti s především z TelCo segmentu, také s outsourcingem a IT recruitmentem, komunikativní angličtinu a minimálně dvouletou praxi z podobné pozice v TelCu. Nabízíme komplexní servis v oblasti IT služeb na míru specifickým potřebám klienta. Pokud Vás baví vztahový business, technologie, máte drive a chcete být součástí moderní IT společnosti, jste náš člověk. S radostí se s Vámi podělíme o náš příběh, předáme Vám naše know-how a spolu s Vašimi zkušenostmi nabídneme obchodním partnerům služby, které budou hýbat světem technologií.

🚀 Náplň práce
- delivery IT služeb a řešení
- outsourcing a IT recruitment
- akvizice nových klientů
- IT consulting
- MSP - kompletní zastřešení IT kapacit u klienta

🎯 Požadavky
- min. 2 roky praxe na obdobné pozici
- zkušenost z Telco oblasti
- znalost akvizičního procesu a chuť se na něm podílet
- orientace v korporátním prostředí
- bohaté zkušenosti v B2B
- AJ min. B2

💯 Benefity
- fixní plat, bonusy dle úspěšně realizovaných zakázek
- kvartální odměny bez zastropování
- důkladné zaškolení, vzdělávání v oboru, jazykové kurzy
- flexibilní pracovní doba, HO, sick days
- moderní fleet
- budget i na soukromé kilometry
- firemní eventy
- budget na společenské akce s klienty
- notebook, mobilní telefon
- MultiSport karta
- snack bar na pracovišti

Ich bin interessiert, kontaktieren Sie mich

Ähnliche Positionen