React Developer (21765)

Praha
9/2020 (12m+)
Vertrag über CP
60%
150 000 CZK
Diese Position ist derzeit nicht verfügbar
Skvělá nabídka na dohled. Pro našeho klienta hledáme na kontrakt přes CoolPeople zkušeného React Developera se znalostí PHP. Stanete se součástí agilního a přátelského týmu jednoho z našich největších klientů. Vaší pracovní náplní bude spolupráce na plánovaném přechodu frontend části z PHP do Reactu. Budete spolupracovat s vysoce kvalifikovanými odborníky z různých oblastí vývoje. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, flexibilní pracovní dobu s možností home office a spoustu dalších zajímavých benefitů. Tenhle projekt si zamilujte. Těším se na vše profily.

Náplň práce
- přechod stávající aplikace do Reactu (jako single page aplikace)
- převádění kód PHP do React+Redux
- ovlivňování nových nástrojů, návrhových vzorů a stylů kódů, které mají být přijaty

Požadavky
- znalost React + Redux
- znalost PHP 7+
- znalost databází SQL, ORM
- zkušenosti v integraci aplikací přes REST, SOAP
- Git, Bitbucket
- Angličtina B1

- dobrý přehled design patternů, např. Dependency injection, Stateless, SOLID
- znalost PSRx
- UI

Benefity
- HO přes 50%
- spolupráce s vysoce kvalifikovanými odborníky z různých oblastí vývoje
- agilní prostředí
- stabilní tým a skvělé neformální prostředí
- možnost využití vlastního HW

Ähnliche Positionen