Test Engineer (21582)

Brno
9/2020 (12m+)
Kontrakt přes CP
20%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Skvělý projekt z oblasti leteckého průmyslu na dohled. Pro našeho klienta hledám na kontrakt přes CoolPeople motivovaného Test Engineera s dobrou znalostí testování elektronických zařízení. Budete se věnovat projektu technologického vývoje progresivních elektromechanických systémů (aktuátory řízení letadel, brzdy, aktuátory pro satelity), které u letadel nahrazují tradiční hydraulické and pneumatické systémy a jsou propojeny s avionikou letounu například fligh control computer. Můžete se těšit na moderní pracovní zázemí technologické společnosti, opravdu flexibilní pracovní dobu s možností až 70% home office a skvělou příležitost zúčastnit se projektů, které posouvají hranice pohodlí a bezpečnosti letecké dopravy na vyšší úroveň.

Náplň práce
- projekt technologického vývoje progresivních elektromechanických systémů (aktuátory
  řízení letadel, brzdy, aktuátory pro satelity)
- iterativní postup vývoje designu, výroba prototypů a jejich testování

Požadavky
- ideálně 5 let zkušeností v oboru (přijatelný by mohl být i šikovný junior, který má alespoň
  rok komerčních zkušeností, případně se věnoval studiu oblasti Aerospace)
- elektortechnické vzdělání
- angličtina minimálně na komunikativní úrovni (B2)
- vyhláška 50 - o odborné způsobilosti v elektrotechnice, minimálně §5, (ideálně §6 a vyšší)
- zkušenost s LabVIEW
- zkušenosti s testováním elektronických zařízení
- zkušenosti v alespoň jedné z oblastí
- návrh elektrických systémů (silnoproud nebo slaboproud)
- návrh PCB desek elektronických systémů
- řídící systémy pro elektrické nebo mechanické aplikace