Business Analyst (21723)

Praha
8/2020
Kontrakt Klient
40%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Dokážete produkovat kvalitní a srozumitelnou dokumentaci jako podklad pro vývoj aplikací jak v češtině, tak angličtině? Na kontrakt k našemu klientovi, který svým zákazníků poskytuje moderní a rozsáhlé datové sklady a zároveň jim pomáhají šikovnými BI aplikacemi těmto datům porozumět, hledám Business Analytika s velmi dobrou znalostí SQL. Zapojíte se do skvěle sehraného týmu expertů, se kterým se pustíte do hloubkové analýzy potřeb a návrhu řešení zákaznické CRM aplikace v oblasti retail prodeje. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, širokou škálu velice zajímavých projektů a flexibilní pracovní dobu se možností práce z domova.

Náplň práce
- odpovědnost za analýzu požadavků uživatelů a tvorbu funkčních specifikací v přidělené oblasti
- zaměření na identifikaci a dokumentaci příčin problému, návrh detailního řešení ve spolupráci s architektem/vývojářem, přípravu a prezentaci specifikace řešení vývojovému týmu
- komunikace se všemi členy týmu s cílem spojit požadavky, obecný návrh architektury a detailní technický návrh řešení s vlastní realizací (vývojem)
- kontrola vývoje z pohledu správnosti implementace technického řešení
- spolupráce s QA na návrhu testů jednotlivých komponent řešení a integračních testů
- participace na release procesu

Požadavky
- znalost SQL
- schopnost produkovat kvalitní dokumentaci pro vývoj aplikací jak v češtině, tak i v angličtině
- analytické schopnosti v oblasti návrhu databázových a BI aplikací
- znalost tvorby koncepčního návrhu aplikace na základě stručné zadávací dokumentace včetně tzv. "uživatelského" pohledu na navrhované řešení
- schopnost rychle se orientovat v průběhu analýzy
- zkušenosti s přípravou a prezentací více variant řešení, včetně ohodnocení a obhajoby jednotlivých variant a jejich výhodnosti pro danou oblast projektu
- znalost prostředí zasahujících do více funkčních oblastí (architektura, QA, vývoj atd.)
- orientace v technické dokumentaci a zdrojích na internetu v anglickém jazyce

Výhody
- Oracle Database, Oracle PL/SQL, Oracle APEX
- Business Intelligence
- orientace v oblasti farmacie (prodej léčiv) nebo v oblasti retail prodeje

Benefity
- velice příjemné start-upové prostředí
- hezké střešní kanceláře
- home office (2 dny v týdnu standard + dle dohody)
- bike-friendly