Java Developer (21846)

Praha, Brno, Olomouc, Ostrava
9/2020
HPP Klient
100%
90 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Pojďte pracovat s nejmodernějšími technologiemi a digitalizovat svět. Pro našeho klienta hledám na HPP zkušeného Java Developera. Zapojíte se do skvělého týmu a budete pracovat na různorodých projektech, jejichž cílem je vybudovat moderní a uživatelsky atraktivní aplikaci, která nastaví nový etalon v dané oblasti. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí, kolektiv přátelských a kvalifikovaných kolegů a flexibilní pracovní dobu s možností home office.

Náplň práce
- dočasně se účastnit údržby původní aplikace, která je předmětem přepisu
- možnost být u začátku nového projektu

Požadavky
- 3 roky praxe vývoje v Java 8 a novější
- 1 rok praxe vývoje ve Spring nebo Spring Boot
- schopnost dát dohromady základní SQL výrazy
- běžná orientace v XML a XSD
- REST / SOAP

Benefity
- možnost práce s nejnovějšími technologiemi
- přátelské zázemí ve stabilní společnosti
- skvělý tým zkušených profesionálů
- možnost home office