DevOps Engineer (22007)

Ostrava
9/2020
HPP Klient
40%
80 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Jak by se vám líbilo pracovat pro společnost, která si zakládá na otevřené komunikaci, moderních technologiích a open minded kultuře? Hledám šikovného DevOps Engineera na HPP. Vaším úkolem bude zejména implementace cloudových projektů podle specifických požadavků a konfigurace sítí za úzké spolupráce s ostatními administrátory a architekty. Můžete se těšit mimo jiné na motivující plat, moderní technologie a zajímavé projekty rozvíjející kreativitu.

Náplň práce
- implementace cloudových projektů dle přání zákazníků
- úzká spolupráce s ostatními administrátory a architekty
- konfigurace instancí, sítí, automatizací, provozu a protokolování v souladu s procesy a business požadavky

Požadavky
- Python nebo NodeJS scripting
- 2 roky zkušenost s AWS development (AWS lambda, cloud formation, DevOps tools, Dynamo DW)
- 5 let zkušenost s Cloud development nebo projekty
- zkušenosti se skriptováním

Benefity
- 5 týdnů dovolené
- 5 sick days
- brzy kafeterie
- školení a možnosti se v oboru dále vyvíjet a posouvat
- zajímavé projekty, které podporují kreativitu
- nejmodernější technologie