DevOps Developer (22038)

Brno
9/2020
HPP Klient
20%
65 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Chopte se nově vznikající pozice na HPP, kde budete mít možnost ovlivnit celou strategii i výběr jednotlivých nástrojů. Výsledky vaší práce ocení nejen tým vývojářů, ale i testeři, implementátoři a v neposlední řadě samozřejmě zákazník, který na systém spoléhá s celou svou výrobou. Na pozici DevOps vývojáře budete pracovat na optimalizaci a vzniku nových nástrojů automatizace testování. Vaším úkolem bude nastavit automatizaci procesů, monitoringu a správy interních i externích systémů. Těšit se můžete na motivující plat s možností navýšení po zkušební době, pohodovou atmosféru a skvělé kolegy, kteří vám ochotně pomůžou s rychlou adaptací.

Náplň práce
- návrh a realizace strategie DevOps rozsáhlého informačního systému
- nastavování metodiky automatizovaných buildů, testů a releasů
- automatizace procesu instalace nových verzí u zákazníka
- potřebná infrastruktura k efektivnímu vývoji a testování produktu
- komunikace s vývojáři a product ownery na zlepšování produktu

Požadavky
- znalost principů DevOps, CI/CD
- zkušenosti s Azure, Jenkins a Git
- zkušenosti s kontejnerovými technologiemi, např. Docker
- znalost skriptování, ideálně PowerShell
- povědomí o programování v C#
- povědomí o SQL
- aktivní angličtina

Výhody
- pečlivost, spolehlivost, samostatnost
- zodpovědnost a analytické myšlení
- dobré komunikační schopnosti
- chuť se neustále rozvíjet

Benefity
- platové ohodnocení dle zkušeností
- flexibilní pracovní doba
- 1 týden dovolené navíc
- Multisport karta
- pravidelná odborná školení
- výuka cizích jazyků přímo na pracovišti (angičtina, ruština)
- dlouhodobá a stabilní spolupráce
- možnost osobního a profesního růstu
- prostor pro uplatňování inovačních a tvůrčích osobních aktivit
- v neposlední řadě pohodový kolektiv