Java Developer (22194)

Praha
10/2020 (2m)
Kontrakt přes CP
20%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Máte bohaté zkušenosti s vývojem v Java Enterprise Edition? Pojďte posunou svět bankovnictví tím správným směrem. Do týmu skvěle sehraných vývojářů, kteří pracují na vývoji Core banking systémů budoucnosti, hledám na kontrakt přes CoolPeople zkušeného Java Developera s dobrou úrovní anglického jazyka a znalostí Oracle technologií. Vaší hlavní pracovní náplní se stane aktivní participace na zdokonalování stávajících procesů Core systému a přepis stávajících kódů na aplikačních Java serverech. Můžete se těšit na moderní pracovní prostředí přední bankovní společnosti, zkušený tým kolegů a flexibilní pracovní dobu s možností home office

Náplň práce
- aktivní participace na zdokonalování stávajících procesů core systému
- přepis stávajících kódů na aplikačních Java serverech
- úzká spolupráce v týmu

Požadavky
- dobrá znalost Java EE
- znalost Oracle technologie (weblogic + volání db procedur z Javy přes JDBC)
- zkušenosti s JMS
- zkušenosti s EJB
- dobrá znalost PL/SQL
- komunikativní úroveň AJ (B2)

Benefity
- možnost HO
- stabilní zázemí silné společnosti
- vysoce konkurenceschopný plat