Java Developer (22222)

Praha
11/2020
HPP Klient
20%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte alespoň 5 let zkušeností na pozici Java Developer, a kromě Javy máte zkušenost s OraclePostgreSQLNoSQL či Cassandrou? Pro klienta působícího v oblasti dodávky energií, hledám Seniorního Java Developera na HPP. Vaším úkolem bude navrhování, vytváření a údržba aplikací Java, analýza uživatelských požadavků a jejich implementace do software designu a zajištění nejlepšího možného výkonu, kvality a odezvy aplikací. Můžete se těšit na velmi širokou škálu výhod, skvělý kolektiv a práci, kterou budete milovat.

Náplň práce
- analýza uživatelských požadavků a jejich implementace do software designu
- navrhování, sestavení a testování kódu v Javě
- ladění a řešení technických problémů
- zajistit nejlepší možný výkon, kvalitu a odezvu aplikací
- identifikace chyb a návrh řešení těchto problémů
- udržovat kvalitu a automatizaci kódu

Požadavky
- 5 let zkušeností na obdobné pozici
- Java, Java 8
- Oracle, PostgreSQL, NoSQL, Cassandra
- Javascript, HTML5, CSS, XML, XSD, servlet, JSP or MVC frameworks
- Spring, Spring Boot, Hibernate, iBatis
- RabbitMQ, ActiveMQ, Apache Camel
- Scrum and Agile processes, Eclipse/IntelliJ, Git, CI/CD, Jira, Confluence
- Swing
- OWASP principles
- plynulá angličtina

Výhody
- Azure, Docker, Kubernetes
- projekty na trhu s energií
- schopnost dobře a efektivně komunikovat s vývojáři
- pochopení požadavků a potřeb společnosti

Benefity
stravenky, MultiSport karta
- flexibilní pracovní doba
- jazykové kurzy
- moderní kanceláře
- stabilní společnost