IT Analyst (22242)

Praha
10/2020 (9m)
Kontrakt přes CP
50%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná
Pro našeho klienta, přední světovou společnost poskytující řadu strategických, poradenských, digitálních, technologických a provozních služeb a řešení, hledám na kontrakt přes CoolPeople zkušeného IT Analytika s dobrou znalostí vývoje webových aplikací a principů webových integrací. Zapojíte se do rozjetého projektu, který je zaměřený na vývoj internetového prodejního portálu pro pojišťovací služby, jeho vylepšování a rozvoji nových modulů. Můžete se těšit na spoustu velice zajímavých projektů pro klientelu z celého světa, moderní pracovní prostředí s flexibilní dobou a možnost využité až 50% home office.

Náplň práce
- tvorba internetového prodejního portálu pro pojišťovací služby
- analýza business požadavků ve spolupráci s business analytiky
- návrh vylepšení a rozvoje stávající aplikace
- tvorba detailní funkční specifikace včetně technických řešení, nutných pro práci vývojového týmu
- spolupráce s týmem vývojářů a testerů (přibližně 20 lidí v projektovém týmu)

Požadavky
- zájem o práce v oboru SW analýzy
- dobrá znalost vývoje webových aplikací a principů web integrací (XML, WSDL)
- znalosti SOAP UI, XML, SQL, 2 roky zkušeností
- zkušenosti s integrací a testováním web aplikací
- pracovitost a spolehlivost
- ochota učit se nové věci

Výhody
- zkušenosti z bankovního nebo pojišťovacího businessu