Business Analyst (22255)

Praha
10/2020 (9m)
Kontrakt přes CP
30%
130 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste šikovný Business Analytik a v CRM či DWH už máte něco za sebou? V mém projektu vás čeká skvělý tým zkušených specialistů, se kterými se budete věnovat implementaci nové funkcionality související s bankovním registrem klientských informací. Na kontrakt přes CoolPeople budete mít na starosti zejména analýzu CRM, business requirements a Symbols. Náš klient, lídr působící v oblasti financí, vám s radostí poskytne silné zázemí s dlouholetou historií, motivující plat a projekt, který vám přiroste k srdci.

Náplň práce
- rozdávání zadání business requirements dokumentů pro nacenění implementace
- analýza CRM, kde bude třeba detailně zmapovat oblast souhlasů s poskytováním údajů
- analýza business requirements DWH na střední úrovni (pro detail bude k dispozici přímo DWH analytik)
- analýza Symbols - B/E Core systému správy klientských účtů - opět na střední úrovní (k ruce bude Analytik daného systému)

Požadavky
- obecná znalost CRM - DWH
- schopnost tvorby selektů
- zodpovědnost a pečlivost
- týmový hráč

Výhody
- zkušenost z bankovního prostředí

Benefity
- možnost HO
- stabilní zázemí silné české společnosti
- přátelská atmosféra