PHP Developer (22300)

Ceske Budejovice
11/2020
HPP Klient
40%
45 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Nemáte sice ještě tolik pracovních zkušeností s vývojem, ale zato Váš zápal pro technologie a snaha se posunout ve Vašich PHP dovednostech je nezměrná? Pro našeho klienta hledám na hlavní pracovní poměr Junior PHP Developera. Vaše práce bude vidět, jelikož se budete podílet na vývoji interních webových a mobilních aplikací, které jsou používány zaměstnanci společnosti po celém světě. Mezi stávající produkty patří například aplikace pro správu laboratoří, řízení výrobního procesu, plánování úkolů a lidských zdrojů a mnohé další. Můžete se těšit na spoustu benefitů v podobě ergonomicky vybavené kanceláře, možnost každodenního uplatnění anglického jazyka a flexibilní pracovní dobu s možností až 40% home office.

Náplň práce
- vývoj aplikací pro interní uživatele společnosti po celém světě (aplikace pro správu
  laboratoří, řízení výrobního procesu nebo zpracování velkých dat a mnohé další)
- napojení na konkrétní hardwarová a softwarová řešení pomocí rest API nebo MSSQL
  Service broker (např. čtečky RFID, signalizační hw moduly)
- procesní analýza ve spolupráci s majitelem projektu a týmem zadavatelů

Požadavky
- VŠ obor informatika/programování, popř. SŠ s praxí min. 5 let v oboru
- znalost OOP PHP
- znalost Javascript, framework jQuery
- znalost HTML + CSS
- znalost databází MS SQL a MySQL
- analytické myšlení
- aktivní znalost anglického jazyka

Výhody
- znalost Nette frameworku

Benefity
- stáže v zahraničí, odborná školení, jazykové kurzy, soft skills
- podpora bydlení formou příspěvku na pronajatý byt ve výši 5 000,- Kč/měsíc
- 13. plat (60-160% průměrné mzdy podle délky zaměstnání ve firmě)
- čtvrtletní a roční prémie
- Cafeterie 9 500,- Kč/rok (možnost výběru benefitů podle vlastní volby)
- 5 týdnů dovolené
- flexibilní pracovní doba
- zdarma cestovní pojištění na soukromé cesty pro celou rodinu
- stravování v areálu firmy, obědy za 20,- Kč
- firemní mateřská školka
- podpora mentora po nástupu
- zaměstnanec dostane top PC, telefon
- ergonomie na pracovišti (teleskopický stůl, ergonomická myš
   nebo klávesnice je standard)
- mezinárodní spolupráce (uplatnění jazyka, rozvoj