Software Engineer (22733)

Praha
12/2020 (12m)
Kontrakt přes CP
90%
110 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zkušenosti s monitoringem, jste kreativní a vaše angličtina je na komunikativní úrovni? Na kontrakt přes CoolPeople hledám zkušeného Software Engineera, který se bude podílet na různorodých projektech a stane se součástí přátelského týmu ve stabilní a multikulturní společnosti. Rozhodně využijete svoje zkušenosti s programovacím jazykem Java a funkčním a objektově orientovaným programováním. Můžete se těšit na příjemný kolektiv, home office a výbornou kávu.

Náplň práce

- práce na různorodých projektech a aplikacích
- práce s cloudovým prostředím, AWS a GCP
- funkční a orientované programování

Požadavky
- 5 let zkušeností s Java
- znát Java 9+, Spring (WebFlux + SpringMVC), JavaScript, TypeScript, NodeJS
- ovládat MongoDB, Elastic, SQL, noSQL, transakce
- umět pracovat s cloudovým prostředím, AWS, GCP
- Kubernetes, Docker
- Event Sourcing, CQRS, REST, pragmatic development principles
- mít dobré znalosti funkčního a objektově orientovaného programování (design patterns)

Výhody
- JakartaEE
- zkušenosti s agilním vývojem a DevOps
- znát Oauth2/OIDC
- umět kódovat a mít pracovní znalost GIT
- developing ERP

Benefity
- dlouhodobý projekt
- příjemný kolektiv
- stabilní multikulturní společnost
- motivující finanční ohodnocení