Project Manager (22807)

Bratislava
12/2020 (12m+)
Kontrakt přes CP
70%
6 000 EUR
Tato pozice není aktuálně dostupná

Jste komunikativní Project Manager s praxí v řízení komplexních projektů a angličtina vám nedělá problém? Pak možná na kontrakt přes CoolPeople hledám právě vás pro našeho předního klienta, který v současné době pracuje na migraci softwaru. Vaším úkolem jako projektový manažer bude projekt ukotvit do pevné struktury a zajistit hladký průběh celého procesu. Těšit se můžete na atraktivní finanční ohodnocení, schopný a zkušený tým a dlouhodobou spolupráci, která vás posune výše na vaší kariérní dráze. Chcete výzvu? Přihlaste se níže, vy na to máte.

Náplň práce
- efektivní komunikace s českým i slovenským businessem
- spolupráce s dodavatelem federálního OIC
- vedení RAID logu
- vedení projektu dle stanovených metodik

Požadavky
- znalost a zkušenost s řízením komplexních projektů
- schopnost rychlé orientace
- seniorní zkušenost s transformačními projekty
- skvělé komunikační a vyjednávací schopnosti
- velmi dobrá znalost používání MS Office, Teams – vzdálená práce celého týmu
- samostatnost, asertivní jednání

Výhody
- koncepční myšlení
- orientace na cíl
- organizační schopnosti
- týmovost a proaktivita

Benefity
- nástup možný ihned
- atraktivní platové ohodnocení
- dlouhodobý projekt
- štědrá nabídka home office