Zabbix Specialist (23051)

Brno
1/2021 (6m)
Kontrakt přes CP
80%
100 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte zkušenosti s implementací a Zabbix a ani Linux vám není cizí? Hledám ostříleného Zabbix specialistu, který se bude podílet na kompletním vývoji monitoring platformy. Vaše zkušenosti využijete především při revizi platformy, nastavování nové implementace platformy a frameworků. Vaší velkou výhodou bude již předešlá zkušenost s monitoringem a chuť pracovat v týmu. Skrze CoolPeople kontrakt se můžete těšit na příjemné prostředí, home office či možnost osobního a profesního rozvoje včetně účasti na velkých integračních projektech. Budu se těšit na vaše CV.

Náplň práce

- vývoj monitorové platformy
- revize platformy
- nastavení a nové implementace platformy
- administrace a monitoring
- nastavení frameworku
implementace chapu

Požadavky
- bohaté zkušenosti s implementací
- Zabbix

Benefity
- možnost budovat něco nového
- osobní a profesní rozvoj včetně účasti na velkých integračních projektech
- samostatnou a zodpovědnou práci
- příjemná atmosféra
- home office