DevOps Engineer (25261)

Praha
8/2021
Kontrakt Klient
80%
120 000 CZK
Tato pozice není aktuálně dostupná

Máte dobrou znalost Linuxových systémů, Docker a schopnost programovat či skriptovat? Mám tu zajímavou nabídku pro DevOps Engineery na kontrakt ke klientovi, fintech startupu, kde se stanete součástí skvělého DevOps týmu. Budete tvořit dva nové projekty, související s businessem, v oblasti Open API a datových služeb B2B. Připojte se k týmu podílejícímu se na vývoji aplikace, která pomáhá žít lidem po celém světě bohatší život

Náplň práce
- vývoj automatizovaných škálovacích řešení nad kubernetes
- implementace procesu kontinuálního nasazování aplikací v interním testovacím prostředí
- inovace automatizací
- analýza a zajištění spolehlivého chodu firemní infrastruktury

Požadavky
- dobrá znalost správy linuxových systémů (instalace host OS, služeb, nastavení VPS)
- Docker (sestavení vlastních images, Kubernetes, případně Terraform)
- alespoň částečnou schopnost programovat, scriptovat
- schopnost škálovat produkční prostředí
- zkušenosti s velkými systémy (v rámci velkých produkčních dat)
- praxe ve streamovacích službách (velký traffic, pohyby dat)
- AJ min. B2

Výhody
- zkušenost s PostgreSQL
- admin zkušenost s Apache couchdb