TOP JOB OFFERS
Sourcing Manager
today

AI Project Coordinator

Chcete se podílet na inovacích v bankovním sektoru a obohacení finančního světa umělou inteligencí? Ve funkci AI group coordinator bude vaším úkolem koordinovat tým pracovníků na projektech souvisejících s AI, plánovat a sledovat pokrok projektů, a komunikovat s různými odděleními pro dosažení úspěšné implementace. Ideální kandidát má zkušenosti s projektovým řízením, základní znalosti o AI a vývoji aplikací, silné organizační a komunikační dovednosti a schopnost řídit více projektů najednou. 

Sourcing Manager
today

Data Scientist

Are you a qualified Data Scientist ready to take the next step in your career? Join a dynamic team where you will have the opportunity to analyze, explore, and build prediction models using supervised and unsupervised learning. You will be coding in Python, ensuring code is well-documented and production-ready. You will also ensure model interpretability, identify potential bias and analyze model performance in relation to business needs. The ideal candidate will have 2-3 years of experience, proficiency in Python, and other languages such as SQL, SAS, R, Spark, JavaScript, Scala, and be knowledgeable in ETL (Alteryx, Dataiku) and Data Lab environment. The role also requires fluent English (C1 level). Don’t miss this opportunity and apply now.

Novinky
today

Prusa Research dobývá USA, chystá lokální výrobu 3D tiskáren a Prusamentu

Společnosti Prusa Research rozšiřuje svou působnost do Spojených států. Prostřednictvím své dceřiné firmy Printed Solid bude vyrábět 3D tiskárny a filamenty přímo na území USA.

Sourcing Manager
today

QA Engineer

Připojte se jako QA Engineer a staňte se klíčovým hráčem v týmu. Hledám profesionála, který je zručný v psaní backend/frontend testů v Pythonu nebo JavaScriptu, má zkušenosti s webovými automatizačními testovacími frameworky, jako jsou Playwright nebo Cypress, a dokáže efektivně pracovat s Linuxem. Důležité je také dovedné ovládání Gitu a zkušenost s nástroji pro sledování a reportování projektů, jako jsou JIRA a Zephyr. Ideální kandidát je doma v prostředí prohlížeče DevTools a má jasný přehled o testovacích fázích a hledání limitů produktu. Tvořte, testujte a překonávejte hranice možného.

Sourcing Manager
today

Business Analyst

Hledám zkušeného Business Analytika, který má alespoň 3 roky praxe s Inspire produkty a ovládá XMLJSONSOAPREST a SQL. Přidejte se k týmu a pomozte zlepšit procesy a produkty. Práce zahrnuje analýzu business požadavků, dokumentaci, vývoj workflow skriptů, testování a podporu uživatelů. Nabízím možnost přímo ovlivnit kvalitu produktů a služeb. Máte odvahu představit své návrhy a řešení stakeholderům? Pak hledám právě vás.

Magazín
1d.

Letní survivor edice: 7 tipů pro váš mobil před letními nástrahami

Horké dny si vybírají svou daň i na našich mobilech. Vysoké teploty a přímé slunce jim ubližují a zkracují jejich životnost. Čemu se vyhnout a jak svůj mobil a data zabezpečit?

Sourcing Manager
today

Junior IT Analyst

Hledám Junior IT Analytika. Baví vás rozkrývat komplexitu byznysové logiky, rozdělovat požadavky na menší části a konzultovat možná řešení s ostatními týmy? Umíte vytvářet dokumentaci návrhů řešení a provolávat API nebo MW služby pro ověření chování či návrh takového API? Umíte pracovat s EA/Draw IO, máte zkušenosti s dokumentací a ochotu pracovat v agilním prostředí? Pokud máte k tomu všemu ještě zkušenosti z bankovního prostředí, tak hledám právě vás. Připojte se a budujte lepší digitální svět.

Sourcing Manager
today

Bioinformatics Lead

Hledám Lead Bioinformatics Managera s 5 lety zkušeností v oboru. Nabízím zajímavý projekt, kde bude vaším úkolem řídit tým bioinformatiky, plánovat a rozvíjet IT infrastrukturu, a to vše s důrazem na vysokou kvalitu analýz. Pokud ovládáte Linux, SQL, PostgreSQL, Python, Bash a AJ na úrovni B2, a máte zkušenost s analýzou NGS dat, tak hledám právě vás. Plus bude zkušenost s PHP/HTML. Zaujala vás tato nabídka? Pošlete mi své CV.

Novinky
6d.

Nike a Hyperice představují revoluční chytrou obuv a vestu pro sportovce

Nike a Hyperice spojili síly a vytvořili revoluční produkty. Chytré boty a vesta využívají nejmodernější technologie, a tak posunou výkon a regeneraci sportovců na zcela novou úroveň.

Sourcing Manager
today

Data Scientist

Are you a qualified Data Scientist ready to take the next step in your career? Join a dynamic team where you will have the opportunity to analyze, explore, and build prediction models using supervised and unsupervised learning. You will be coding in Python, ensuring code is well-documented and production-ready. You will also ensure model interpretability, identify potential bias and analyze model performance in relation to business needs. The ideal candidate will have 2-3 years of experience, proficiency in Python, and other languages such as SQL, SAS, R, Spark, JavaScript, Scala, and be knowledgeable in ETL (Alteryx, Dataiku) and Data Lab environment. The role also requires fluent English (C1 level). Don’t miss this opportunity and apply now.

See more