TOP JOB OFFERS
Sourcing Manager
today

SAP PP Expert

Hľadám kandidáta na pozici SAP PP Expert. Ste pripravený pomôcť s implementáciou SAP ePP/DS a zavedením nového podnikového plánovacieho systému SAP ERP S/4 HANA? Podieľajte sa na vývoji modulu pre plánovanie a detailné rozvrhovanie výrobných procesov priamo integrovaných do centrálneho ERP systému. Vyžadujem seniorné skúsenosti v SAP PP a SAP S4HANA. Pripojte sa a pomôžte meniť svet na lepšie. Pošlite mi svoj životopis ešte dnes.

Sourcing Manager
today

Siebel Developer

Hledám Siebel Developera. Přidejte se k projektu rozvoje aplikace Siebel CRM. Budete vytvářet nové funkcionality a opravovat defekty. Vaše znalost Siebel Order Management, komunikační schopnosti, zkušenosti v oboru a dobrá znalost angličtiny jsou pro tento projekt klíčové. Chcete mít náskok? Ovládáte Javu a máte zkušenosti z TelCo sektoru? Znalost product configuration, order management a Open UI vás posune na vrchol seznamu kandidátů. Neváhejte a přihlaste se.

Novinky
today

Apple opět posouvá hranice, představuje nové, výkonnější iPady a procesor M4

Nejrychlejším a nejvýkonnějším tabletem na trhu disponuje opět Apple. Kalifornský gigant představil nový iPad Pro a iPad Air. Produkty posouvají hranici dosavadních možností na nevídanou úroveň.

Sourcing Manager
today

.NET Developer

Are you looking for a new challenge in your career? I am seeking a .Net Developer to join a dynamic team. If you have a passion for writing clean, consistent code and enjoy finding simple solutions to complex problems, this might be the perfect opportunity for you. You will handle a broad range of tasks from data aggregation, database schema definition to the implementation of APIs and ETL. The ideal candidate is proficient in C#, .Net Core, Azure Data Factory, Power Automate, Azure Functions, REST API, Dataverse, Dynamics 365, Kafka and knowledgeable about microservice architecture patterns, and has experience with various data engineering frameworks in Python/PySpark. If you hold a degree in computer science, or a comparable education, and are eager to lead, coach, and deliver cutting-edge solutions, don't hesitate and apply now.

Sourcing Manager
today

.NET Developer

Hľadáte prácu, v ktorej môžete zužitkovať vaše schopnosti v oblasti C# a .NET? Hľadám skúseného softvérového vývojára, ktorý sa bude venovať návrhu, vývoju a udržiavaniu aplikácií. Vaša hlavná úloha bude písanie čistého a efektívneho kódu, práca s architektúrou MVVM a frameworkom Avalonia, ako aj spolupráca s tímom pri zhromažďovaní požiadaviek a navrhovaní softvérových riešení. Znalost Linuxu a skúsenosti s Gitom sú bonusom. Ak máte minimálne 5 rokov skúseností v oblasti softvérového vývoja a ovládate XAML pre návrh user interfaces, tak sa ozvite. Pridajte sa a pomôžte zlepšiť kvalitu kódu. Teším sa na vás. 

Magazín
1d.

8 nejlepších aplikací pro pohodlné kempování

Inspirujte se TOP aplikacemi, které vám pomohou najít ideální kemp, stellplatz nebo jiná zajímavá místa po celé Evropě.

Sourcing Manager
today

SMC RAN Specialist

Pridajte sa k tímu ako SMC RAN Specialist a staňte sa kľúčovou postavou v monitoringu mobilných sietí. Budete sa podieľať na odstraňovaní porúch, riešení zákazníckych sťažností, pričom budete úzko spolupracovať s internými tímami. Požadované je SŠ/VŠ vzdelanie, znalosť mobilných sietí GSM, LTE, NR, skúsenosti s monitoringom a prax s nástrojmi na trouble ticketing. Angličtina na úrovni aspoň B2 je nevyhnutná. Ideálny kandidát taktiež disponuje komunikačnými schopnosťami a má vzdelanie v odbore TelCo či ICT. Pokiaľ ste sa v ponuke našli, neváhajte sa na mňa obrátiť.

Sourcing Manager
today

Java Developer

Hledám zkušeného Java Developera. Přidejte se a podílejte se na vývoji nové verze mobilní aplikace v agilním prostředí. Budete se věnovat zejména vývoji backendové části aplikace a spolupracovat napříč týmy. Požaduji zručnosti v Java 17, Spring Boot 3.0.6, Spring, Postgres DB, Maven, Git a Project Reactor. Chopte se šance a zašlete mi vaše CV.

Novinky
4d.

Svítilny, počasí a hry. Tři skupiny rizikových aplikací, které radši smažte z mobilu

Pokud vám záleží na vašem soukromí, měli byste se zaměřit konkrétně na tři základní skupiny aplikací. Jsou nadmíru zvědavé, a tak sledují i to, co by neměly. Které to jsou?

Sourcing Manager
today

FullStack Engineer

Join a dynamic team as a FullStack Engineer. Collaborate with cross-functional teams to create top-tier web applications using diverse frameworks in Python, Typescript/JS. Convert design drafts and mockups into working UIs, work with RESTful APIs, participate in code reviews and thrive in an agile development environment. The ideal candidate should have a bachelor’s or master's degree in a related field and 2+ years of experience with React and Python. Skills in CSS, JS, CI/CD, automated frontend testing, and TDD are needed. If you're eager to learn new tools and technologies, have strong communication skills, and can work effectively in an international team, this opportunity is for you. Don't hesitate and apply now.

See more