TOP JOB OFFERS
Sourcing Manager
2d.

Python Developer

Na HPP momentálně hledám zkušeného kandidáta na pozici Python Developer, který by se připojil k projektu, jenž si klade za cíl poskytování online edukačního obsahu. Vaším primárním úkolem bude se podílet na backend vývoji a architektuře koncového řešení, rozšíření platformy o nové funkce a tvorbě strategie společnosti. To vše v agilním startupovém prostředí. Patří do vašeho tech stacku i AWS? Pak to bude představovat vaši výhodu.

Sourcing Manager
2d.

Vue.js Developer

Ovládáte TypeScript, případně JavaScript? Jako Vue.js Developer se připojíte k projektu, jenž si klade za cíl poskytování online edukačního obsahu. Vaším úkolem bude se podílet na FE vývoji a architektuře koncového řešení, tvorbě strategie společnosti a rozšíření platformy o nové funkce. To vše v agilním prostředí. Ovládáte také UX a Redux? Pak to bude představovat vaši výhodu.

Magazín
today

To nejlepší z CES 2023

Každoroční největší technologická konference Consumer Electronic Show se letos uskutečnila v termínu 5.-8. ledna v americkém Las Vegas. Své technologické novinky, ať už nefuturističtější technologie nebo gadgety zde představila řada předních výrobců od Sony, Amazonu, přes Google, BMW či Microsoft a mnoho dalších. Svého se dočkali fanoušci oblasti VR či AR, IT techniky, displejů, televizí nebo telefonů.

Sourcing Manager
2d.

Development Lead

Pro prestižní společnost působící na energetickém trhu hledám zkušeného a schopného Development Leadera s backgroundem v Javě. Budete vést tým složený z interních a externích vývojářů a podílet se tak na vývoji aplikace zaměřené na trading komodit v oblasti energetiky. Aplikace nadále slouží k vyhodnocování rizik, profitability, či případného řízení výroby. Projekt má nádech startupového prostředí a je vyvíjen částečně agilně, nečeká vás tedy práce v rámci zdlouhavých procesů. Máte-li technické znalosti s vývojem Java, znalost cloudových technologií, potřebnou zkušenost s vedením týmu a hravě ovládáte angličtinu, jste ideálním kandidátem pro tuto pozici. Chopte se příležitosti uplatnění vašich vůdčích dovedností.

Sourcing Manager
2d.

Test Automation Engineer

Máte alespoň dva roky předchozí praxe na pozici QA Engineer či obdobné zkušenosti v oboru? Chtěli byste se podílet na vylepšení klientského portálu? Jako Test Automation Engineer se stanete součástí Scrum vývojového týmu, v rámci kterého převezmete zodpovědnost za automatizaci testů v nástroji Cypress a údržbu smoke a regresních testů. Pokud se navíc nezaleknete angličtiny a máte předchozí zkušenosti s Web Service testováním, hledám právě vás.

PlayCool
3d.

The Last of Us, nejočekávanější seriál roku 2023 je tady!

The Last of Us je v původním znění videohra pro PlayStation 3, vytvořená americkým studiem Naughty Dog. Poprvé celosvětově spatřila světlo světa 14. července 2013. Teď, téměř po deseti letech můžeme sledovat její comeback, ale v seriálovém provedení. Ve své době byla hra dokonale načasovaná do daného okamžiku, nyní se tvůrci snaží o to samé na platformě HBO, tedy ovládnout seriálovou scénu tím nejlepším příběhem vyprávěným ve videohře.

Sourcing Manager
2d.

MS D365 Consultant

Hľadám MS D365 Konzultanta! Na tejto pozícii vás čaká tvorba nových funkcií a vylepšení projektu D365 CRM, tvorba nových scenárov a taktiež vás čaká zúčastňovať sa na odstraňovaní chýb a príprava týždenných správ. Máte skúsenosti s prispôsobeniami Dynamics 365 a skúsenosti s obchodnou analýzou? Ak je vaša odpoveď áno, ste presne ten koho hľadám. Využite túto príležitosť a uplatnite svoj potenciál.

Sourcing Manager
2d.

Game Developer

Jste kreativní, motivovaný vývojář, navíc fanoušek gamingu a láká vás možnost tvořit hry nejvyšší kvality? Na pozici Game Developer, nyní hledáme vhodného kandidáta, který se spolu s kolegou pustí do přípravy a vývoje zajímavých a hráčsky atraktivních her. Součástí bude tvorba webového designu s cílem zlepšit funkčnost a kvalitu her a práce s vysoce kvalitními assety a animacemi. Máte předešlou zkušenost s vývojem pro mobilní zařízení a různé prohlížeče, ovládáte na jedničku HTML5 a nejsou vám cizí ani nástroje jako JavaScript ES5 a Node.js? Toto je vaše příležitost rozvíjet svůj potenciál.

Novinky
4d.

Unikátní audiovizuální zážitek ve spojení s bezpečnou jízdou? Harman Ready Vision

Harman Ready Vision s rozšířenou realitou pro head-up displej je novinkou na trhu, která pomáhá zajistit vyšší bezpečnost nejen vám, jakožto řidiči, ale také vašim spolucestujícím či chodcům. Zprostředkuje vám totiž, jak pohlcující audiovizuální zážitek, tak i správné informace ve správný čas pro nerušenou jízdu a prevenci možného silničního nebezpečí.

Sourcing Manager
2d.

Data Engineer

Znalost práce s DB2/SQL databázemi a IT technická kvalifikace. Poznáváte se v tom? Pak se perfektně hodíte na aktuálně obsazovanou pozici Data Engineer. Hlavní náplní vaší práce bude implementace požadavků či potřeb zákazníků, rozvoj procesního know-how, incident management, definice test cases a následné provádění testování. Znalost WebFocus nebo SAS by byla vaší výhodou. Rozvíjejte své znalosti v agilním prostředí ještě dnes.

See more