TOP JOB OFFERS
Sourcing Manager
2d.

Junior C# Developer

Pro společnost poskytující služby v oblasti poradenství aktuálně hledám juniorního C# Developera na CoolPeople kontrakt. Připojíte se k projektu týkající se migrace dat do nové databáze MS SQL v oblasti pojišťovnictví. Důležité jsou znalosti SQL, OOP a anglického jazyka. Orientace v T-SQL a SSIS bude výhodou. Pracujte full remote a rozvíjejte se v prostředí zkušených kolegů.

Sourcing Manager
2d.

C++ Developer

Máte znalosti Unity, C#, C++ a poznáte architektúru hier? Ako C++ Developer budete pracovať na projekte mobilnej hry zameranej na cyklistiku v modernom štýle. Budete mať na starosti vývoj počas celého životného cyklu aplikácie od návrhu, kódovania, ladenia, dokumentácie až po revíziu kódu. Uplatnite svoje zručnosti na projektoch, ktoré vám pomôžu v budúcej kariére alebo osobnom rozvoji.

Magazín
2d.

5 TOP českých startupů pro rok 2022

Česká republika je s vynikající infrastrukturou, vyškolenou a vzdělanou pracovní silou a relativně nízkými životními náklady, ideálním zastřešením pro startupy. Český startupový boom začal, když v roce 2010 začaly vznikat nové akcelerátory a projekty. K oživení technologické scény patří iniciativy jako Startup Yard a Czech Startups. Podívejte se na 5 nejzajímavějších startupů pro letošní rok.

Sourcing Manager
2d.

Test Manager

Máte zkušenosti s managementem testování na projektu a testovacího týmu? Vyznáte se v bankovních procesech a angličtina vám nedělá problém? Jako Test Manager budete mít na starosti přípravu testovací strategie a řízení testovacích aktivit při migraci CRM ze stávající technologie na novou v rámci internetového bankovnictví. Rozvíjejte se ve stabilním prostředí a pracujte s nejnovějšími technologiemi.

Sourcing Manager
2d.

Frontend Engineer

Chcete se svou prací podílet na vytváření interních funkcí a zároveň ovlivňovat produkt, proces i nástroje, které se ve firmě reálně tvoří a používají? Jako seniorní Frontend Engineer budete mít příležitost velkou měrou ovlivnit výsledný produkt společnosti. Jedná se o výkonnou a moderní platformu pro optimalizaci plánů na růst společností. Podnikový software, který budete vytvářet, zvyšuje efektivitu práce zaměstnanců. Pracujte na projektech, které dávají smysl.

CoolNovinky
3d.

Brněnská pobočka CoolPeople v nových kancelářích

Brněnskou pobočku CoolPeople najdete na nové adrese. Tým čtyř desítek zaměstnanců se přesunul do nových prostor v centru Vlněna Office Park. Nové kanceláře nabídnou vyšší uživatelský standard i designový zážitek. Poněkud experimentální způsob využití prostoru nabízí pracovní i klidové zóny komfortně rozmístěné v uživatelsky dvojnásobně rozlehlém prostoru.

Sourcing Manager
2d.

Tester

Klient věnující se se tvorbě specializovaných internetových aplikací přijme do svých řad schopného Testera na HPP. Požadovaná je znalost HTML, PHP, JavaScript, SQL a schopnost pochopení funkcionalit napříč systémem. Vaším úkolem bude přezkoumávání business požadavků či vypracování testů na základě požadavků na produkt a specifikace SW. Výhodou bude, jestliže máte zkušenosti s vývojem SW, ideálně v oblasti elektronických zakázek.

Sourcing Manager
2d.

Frontend Developer

Obsazuji pozici Frontend Developera pro přední společnost v oblasti elektronizace veřejných zakázek. Podílet se na vývoji a práci na strategických projektech. Znáte React, HTML5, CSS a REST API? Hovoříte plynně anglicky? Uplatněte své dovednosti, připojte se k mému klientovi a rozvíjejte svůj potenciál.

Novinky
4d.

Česko má druhou automatizovanou prodejnu. Umožní nákup nonstop, pokladní nahradí QR kód

Zní vám prodejny bez přítomnosti personálu jako sci-fi? Že nejde o hudbu budoucnosti dokázala maloobchodní síť COOP, která v červnu otevřela druhý automatizovaný obchod. Přestože samotná technologie pro strakonickou prodejnu vyšla řádově na stovky tisíc korun, už teď společnost ví, že měsíční poplatky za provoz celé prodejny jsou nižší než plat jednoho zaměstnance.

Sourcing Manager
2d.

Site Reliability Engineer

Máte dlouholeté zkušenosti se správou a provozem systémů, Apache, Tomcat a velmi dobré komunikační schopnosti? Jako senior Site Reliability Engineer budete představovat důležitý článek při zajištění dostupnosti, škálovatelnosti a spolehlivosti klíčových služeb a produkčních systémů. Přidejte se k talentovanému týmu a rozvíjejte se pod křídly největšího poskytovatele řešení řízení podnikových výsledků.

See more