TOP JOB OFFERS
Sourcing Manager
2d.

Cloud SysOps Engineer

Ovládáte s přehledem technologie jako AWS SysOps, Linux a MS Windows? Aktuálně hledám Cloud SysOps Engineera pro společnost, která propojuje inovativní komunitu zákazníků a technologických partnerů. Vaší zodpovědností bude návrh, implementace a provoz vysoce škálovatelné aplikační infrastruktury, její konfigurace pro získávání relevantních metrik, pro zálohování a obnovu po havárii a pro přijímání monitorovacích dat. Máte zkušenost s tvorbou a správou nástrojů, které pohánějí cloudové služby AWS, s Terraform nebo Ansible a Git? Připojte se a získejte příležitost rozvinout své dovednosti. 

Sourcing Manager
2d.

Embedded Developer

Máte všeobecný přehled v prostředí automotive a dobrou znalost programovacího jazyka C/C++? Pro společnosti, která je nezávislým odborníkem v automobilovém průmyslu, momentálně hledám šikovného Embedded Developera na HPP. Čeká vás vývoj ECU SW s důrazem na bezpečnost, definice a vývoj SW jednotek a integračních testů či zajištění kvality. Na této pozici také využijete komunikativní znalost angličtiny.

Magazín
today

Vodík, zdroj energie budoucnosti

Potenciál vodíku bude hrát důležitou roli při přechodu na novou energetiku. O vodíku se mluví již desítky let, teď se situace zrychluje. Investice a vládní podpora rostou a vodíková technologie je připravena na další rozšiřování. Nabízí se tedy otázka, zda se vodík stane překvapením tohoto desetiletí, jako se jím v předchozích deseti letech stala solární a větrná elektřina.

Sourcing Manager
2d.

PHP Developer

Pro klienta působícího v oblasti pojišťovnictví hledám šikovného PHP Developera na kontrakt přes CoolPeople. Na pozici potřebujete pokročilé zkušenosti s PHP vývojem a automatizovaným testováním. Budete navrhovat a vyvíjet flexibilní systémy na vysoké úrovni pro použití v malém týmu odborníků. Staňte se součástí agilního prostředí a učte se novým věcem po boku profesionálů v oboru.

Sourcing Manager
2d.

Application Specialist

Jste vzdělaný v IT oboru, umíte pracovat s MS SQL a máte zkušenosti z oblasti podpory obchodních aplikací? Aktuálně obsazuji pozici Application Specialist na HPP. V rámci této pozice budete spravovat a řídit nový obchodní systém a vše s tím spojené, budete zodpovědný za uživatelské požadavky, opravu chyb, upgrady a návrhy na zlepšení. Komunikujete v angličtině a máte znalost sítí LAN? Připojte se a spolupracujte se špičkovými IT odborníky.

PlayCool
3d.

SpaceWar! První vesmírná bitva kódovaná na děrné pásce

Vzdáváme hold hrám, přístrojům i firmám, které stály u zrodu herní scény tak, jak ji známe. Dnes se podíváme na zrod legendární hry SpaceWar!, která vznikla jako demonstrace toho, co dokáže první "minipočítač" PDP-1. Na děrné pásce se tak začala psát historie vůbec první "shoot'em up" hry.

Sourcing Manager
2d.

.NET Developer

Jste zkušený .NET vývojář se znalostí SQL a popřípadě i Javy? Momentálně sháním šikovného .NET Developera pro společnost z bankovního prostředí, který má zkušenost s údržbou komplexního systému, nechybí mu analytické myšlení, je to týmový hráč a oplývá komunikačními dovednostmi i v angličtině. Budete zodpovědný za vývoj platformy pro vykazování komoditních pozic a vykazování transakcí v investičním bankovnictví. Chcete pracovat v agilním prostředí a mít možnost komunikovat s kolegy napříč celou společností, včetně těch v zahraniční? Neváhejte a rozšiřte své profesní portfolio. 

Sourcing Manager
2d.

SharePoint Developer

Orientujete se v oblasti Sharepoint O365 a Microsoft Power Automate? Aktuálně tu mám pracovní příležitost pro SharePoint Developera na full remote spolupráci formou CoolPeople kontraktu. Hlavní náplní práce na projektu bude podpora, rozvoj, konfigurace a monitoring včetně řešení dílčích úkolů týkajících se oblastí O365, Sharepoint, MS Power Automate, Power Apps. Současně při řešení těchto úkolů k nim budete vypracovávat dokumentaci. Využijte příležitosti a uplatněte svůj potenciál. 

Novinky
4d.

Mateřská společnost TikToku se chystá investovat do VR

Společnost ByteDance, která vlastní TikTok, se chystá vstoupit do oblasti virtuální reality. Nábor specifických pozic zaměstnanců prozrazuje, že oblast VR je pro TikTok žhavým tématem.

Sourcing Manager
2d.

Test Automation Engineer

Are you experienced in setting up test automation architectures and knowledgeable about application of scripting languages? Do you enjoy working independently but don't mind working within the team? As a Test Automation Engineer, you will be responsible for the quality and implementation of automation tests and processes, data management or errors evaluation. If you enjoy working in an intelligent environment which values your knowledge and have a good level of German and English, your are a perfect candidate!

See more