Sourcing Manager
today

Node.Js Developer

Ovládate Node.Js a poznáte JavaScript, Git, SQL a HTML? Mám tu zaujímavú ponuku pre Node.Js Developera na projekt cez klienta. Ide o unikátnu príležitosť byť súčasťou tímu v období transformácie projektu a budovania novej platformy založenej na mikroservisnej architektúre, kde dominantná implementácia bude práve v NodeJS. Znalosť TypeScript, Docker, OpenAPI alebo PHP bude výhodou. Pre viac informácií ma prosím kontaktujte.

Sourcing Manager
today

IoT Engineer

Vývojový tým príjme Azure IoT Engineera na projekt cloud platform aplikácií. Nezáleží, či ste junior či senior, dôležitý je proaktívny prístup k práci. Na vašej pozícii budete spolupracovať na návrhu a vývoji cloud platform aplikácií pre IoT, integrovať klientske tímy a dohliadať na dodržiavanie Scrum metodológie. Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte sa mi ozvať a ja vám rada poskytnem viac informácií.

Novinky
2d.

Komu zatleskat, až přistane bezpilotní letadlo? Přece AI!

Autonomní druh dopravy již nenalezneme pouze ve sci-fi filmech, pomalu a jistě se stává realitou. Představme si třeba to, jak za nás AI řídí automobil. Ale co kdybychom šli dál? Co kdyby v kokpitu letadla nikdo neseděl? Nápadu na bezpilotní letadlo a jeho realizaci se ujala společnost Merlin Labs, která pracuje na jeho testování a uvedení do provozu. 

Sourcing Manager
today

Microsoft Administrator

Máte IT background a orientujete se v síťové infrastruktuře? Mám tu zajímavou nabídku pro Microsoft Admina na HPP. Budete se starat o sledování a údržbu serverů se systémy Windows a Linux, monitorování infrastruktury a podporu vzdálených lokalit v rámci vaší odpovědnosti a poskytování odborných znalostí pro IT infrastrukturu. Vaší výhodou bude znalost PHP a ASP .NET. Pokud vás nabídka zaujala, ráda s vámi proberu více detailů po telefonu. 

Sourcing Manager
today

PHP Developer

Ste skúsený PHP vývojár, ktorý dokonale kóduje v PHP a JavaScripte? Mám veľmi zaujímavý projekt pre Horskú záchrannú službu. Cieľom projektu je vývoj aplikácie, ktorá bude trackovať všetkých záchranárov, ich stroje, psov vrtuľníky a autá aby vedeli lepšie a efektívnejšie riadiť záchranný proces. Vaša výhoda bude skúsenosť s automatizovanými testami a základná znalosť SQL. Ak vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať pre viac informácií.  

Novinky
3d.

Známe výsledky výzkumu nejoblíbenějších herních konzolí! Kdo je vítěz a kdo jen dobrý marketér?

Konzole firmy PlayStation jsou mezi lidmi natolik populární, že zásoby produktů na skladech neustále chybí. Poslední model konzole byl u zákazníků tak oblíbený, že se sklady vyprázdnily až podezřele rychle. Mají lidé opravdu o produkty takový zájem, nebo je to jen dobrá strategie firmy a naskladňují menší počty kusů, než jak velká je poptávka? Na to se zaměřili odborníci při nejnovějším výzkumu oblíbenosti právě těchto konzolí.

Sourcing Manager
today

Business Analyst

Máte aspoň dvojročnú prax na pozícii obchodného analytika a ovládate jazyk SQL alebo UML?Pracujte na zaujímavom projekte zameranom na vývoj aplikácie pre finančných poradcov. Aplikácia je navrhnutá zväčša na úrovni databázy. Podieľajte sa na príprave funkčných špecifikácii a materiálov pre rozvoj aplikácie, analýze problémov, príprave a zadávaniu zmenových požiadaviek internému vývoju/dodávateľovi. Ak vás ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať. 

Sourcing Manager
today

React Developer

Pro významného klienta z oblasti pojišťovnictví hledám Developera se znalostí Angular, JavaScript, React, Redux, HMTL5 a CSS3. Ve vaší roli budete vyvíjet webové aplikace a FE části. Stejně tak bude součástí vaší práce komunikace s týmem backend, analytiky a testery. Neváhejte a přihlaste se na zcela nový projekt, může to být nabídka přesně pro vás.

Novinky
4d.

V Lovosicích bude největší napájecí stanice pro elektromobily. Slibuje nabití na 300 km za 14 minut

Segment elektroautomobility se poměrně hojně rozrůstá. Za poslední dva roky přibylo mnohem více uživatelů, kteří volí elektromobil před klaciským automobilem se spalovacím motorem. Elektroautomobily jsou vhodné především do města, kde se eliminují emise a znečištění vzduchu. Ovšem je možné s nimi překonávat i delší vzdálenosti. K tomu budete potřebovat speciální nabíjecí stanice v závislosti na typu vašeho vozu. V Lovosicích jednu z nich najdete, potěší všechny řidiče elektrických aut.

Sourcing Manager
today

Java Developer

Hledám zkušeného Java Developera, který ovládá programovací jazyk Java ve verzi 8 a 11. Budete primárně pracovat na dvou hlavních projektech, přičemž jeden se týká zákaznické péče a druhý tzv. online tržiště. U projektů budete mít na starosti vývoj dvou hlavních webových komponent, migraci do Kubernetes a práci s microservices architekturou. Vaší výhodou bude povědomí o technologiích Kubernetes, Angular 8+ a Angular Universal. Neváhejte se mi ozvat a já vám prozradím více detailů.

See more