TOP JOB OFFERS
Sourcing Manager
today

Junior DevOps Engineer

Vyznáte se v Dev nástrojích, Unix/Linux, databázových systémech a dovedete komunikovat technické otázky netechnickým lidem? Jako Junior DevOps Engineer se přidáte k týmu a v roli globálního odborníka budete poskytovat podporu pro sadu nástrojů DevOps, jako například nástrojů Atlassian, Nexus či TeamCity. Dále budete dohlížet na řešení problémů a zastoupíte tým na schůzkách se stakeholders. Zkuste novou příležitost a posuňte své skills na další level.

Sourcing Manager
today

PHP Developer

Jste PHP Developer se znalostí frameworku Nette a dokážete se efektivně orientovat v rozsáhlejší aplikaci? Na CoolPeople kontrakt se stanete součástí menší týmu šesti vývojářů, se kterým budete pracovat na rozvoji a údržbě interní webové aplikace zajišťující komplexní E2E proces pro obchodníky. Programuje se v PHP 7.3. Znalost Linuxu a zkušenosti s vývojem Sales nástrojů budou vaší výhodou.

Magazín
today

5 nejzajímavějších čísel současného internetu

Internet už používá přes 5 miliard lidí. Přepočteno na procenta je to zhruba 63 % všech lidí na Zemi. Analýza serveru Datareportal přinesla zajímavá čísla, která sledují trendy i chování uživatelů na internetu. Ta nejzajímavější data jsme pro vás shrnuli.

Sourcing Manager
today

IT Security Specialist

Připojte se na projekt podpory oblasti bezpečnostního vývoje a mnoha dalších aktivit na seniorní pozici IT Security Specialist. Budete zodpovědný za bezpečnostní hodnocení, monitoring, ale i architekturu. Budete se podílet také na kontrole kódu, optimalizaci procesů nebo kontrole výkonu. Pracovat budete s technologiemi Azure, CI/CD pipelines a klíčová je orientace v IT standardech či v nových přístupech jako je například  DevSecOps. Pokud máte prezentační dovednosti a analytické uvažování, pak je toto příležitost právě pro vás. 

Sourcing Manager
today

IT Analyst

Máte bohatou praxi v aplikační analýze a aktivně se zajímáte o technologické a finanční novinky? Na CP kontrakt aktuálně obsazuji pozici IT Analyst. Stanete se součástí inovativního týmu, jehož cílem je integrace retailových produktů do internetového bankovnictví. Vaší náplní práce bude analýza vyvíjených systémů či tvorba nových řešení, včetně revize odhadu. Jestliže se orientujete v EA, není vám cizí UML a máte alespoň základní zkušenosti v oblasti UX, hledám právě vás.

Karolína Farná
CoolMovie
1d.

6 žhavých novinek na HBO Max a Netflix, které musíte vidět

Streamovací platformy HBO Max a Netflix mají opět řadu novinek, na které se můžete podívat. Čekají na vás filmy v čele s Mužem v ohni nebo Diabolikem. Pokud nejste fanoušky „akčňáků“, má pro vás Netflix film Snivokraj, který vás vezme do říše snů.

Sourcing Manager
today

Embedded Tester

Jste fanouškem automotive průmyslu? Připojte se jako Embedded Tester na inovativní projekt pro budoucnost elektromobility. Konkrétně se budete podílet na testingu SW vozových komponent, definici a tvorbě testovacích specifikací a na vývoji testovacích nástrojů. Nemine vás ani kontrola kódu, případná analýza problému či spolupráce s mezinárodními development týmy. Klíčové je vysokoškolské vzdělání, zkušenost s vývojem v jazyce C a ochota učit se novému. Jsou elektromobily něco, co vás zajímá? Dělejte to, co vás baví. 

Sourcing Manager
today

Java Developer

Využijte svých zkušeností s programováním a připojte se k agilnímu týmu nadšených vývojářů na pozici Java Developer. Projekt je zaměřený na rozvoj produktu, který poskytuje scoringové služby externím subjektům. Vaším hlavním úkolem bude vývoj REST služeb a BE provádějícího validace dat a orchestraci volání služeb třetích stran. Podkladem pro vývoj je analýza v EMR. Ovládáte Spring a Kotlin? Toto je příležitost právě pro vás. 

Karolína Farná
Magazín
2d.

4 nejčastější vánoční kyberútoky: Jak se jim bránit?

Spolu s Vánocemi se na Čechy opět valí nebezpečí v podobě kyber podvodníků. Pod falešnými údaji kontaktují lidi, z nichž pod falešnou záminkou chtějí vylákat peníze i citlivé informace. Průměrná finanční škoda je přitom 161 500 Kč. Jak se těmto podvodům co nejlépe vyvarovat?

Sourcing Manager
today

React Lead

Do you have a solid background in working with React? Are you ambitous about leading a team? Become a senior React Lead on the project of developing a large application. In a position, you will have your team of analysts, developers, testers, and engineers to manage. Also, you will be driving the delivery of several modules and developing and implementing user interface components. Do you have proven skills in TypeScript and CI/CD? An excellent level of English is required. Are you interested? 

See more