Sourcing Manager
today

Data Analyst

Rozumiete procesom BPMN a diagramom stavových strojov? V súčasnosti obsadzujem pozíciu senior Data Analyst na kontrakt cez CoolPeople. Na spoločných stretnutiach budete prezentovať, navrhovať a vytvárať podrobné, funkčné špecifikácie, komunikovať s vývojármi počas vývoja riešenia a vytvárať príručky. Pracujte pre stabilnú spoločnosť a rozvíjajte sa v tom, čo vás baví.

Sourcing Manager
today

.NET Developer

Pokiaľ máte aspoň 4 roky skúseností s .NET a láka vás oblasť počítačovej bezpečnosti, prihláste sa na pozíciu .NET Developera ešte dnes. Vašou hlavnou náplňou bude práca na vývoji softvéru pre počítačovú bezpečnosť, kvalifikovaný elektronický podpis a PKI, na základe zadaní od analytikov aj legislatívnych, technologických a zákazníckych požiadaviek. Okrem práce môžete očakávať lákavé benefity. A naviac budete mať možnosť výberu, a to medzi prácou z ktorejkoľvek pobočky klienta v rámci SR alebo z pohodlia domova. 

Novinky
today

High-tech čelenka zvyšuje výkon a snižuje stres

Moderní doba vyžaduje rychlost a kvalitu, mnoho lidí již běžně funguje pod stresem a je pro ně těžké se uvolnit. Nejen mezi sportovci je dnes hitem high-tech čelenka, která měří mozkové vlny a napomáhá psychické stabilitě. Čelenka od společnosti BrainCo pomáhá i Emmě Baumerové. Emma je kvalifikovaná sportovkyně a v rámci svých sportovních příprav přišla na to, že díky nošení této čelenky je klidnější a zároveň jí čelenka pomáhá odvádět stabilnější a kvalitnější výkony.

Sourcing Manager
today

JavaScript Developer

Ste JavaScript Developer s dobrou znalosťou Angularu a AJAXu? Pripojte sa na kontrakt cez CoolPeople k nášmu globálnemu klientovi pôsobiacemu v poisťovníctve. Pracujte na vývoji a inovácii webového a mobilného portálu, spolu s ostatnými členmi Scrum tímu, a to všetko z pohodlia vášho domova. Využite príležitosť a prihláste sa ešte dnes.

Sourcing Manager
today

Business Analyst

Máte zkušenosti v reportovacích technologiích a BI konceptech a znalost nástrojů pro datovou analýzu? Obsazuji pozici Business Analytika na kontrakt přes CoolPeople. Budete vyvíjet a tvořit nové ukazatele, zpracovávat a podílet se na business projektech, využívat nejmodernější technologie a validovat data. Vaší výhodou budou zkušenosti s prostředím PowerBI. Zaujal vás tento projekt? pak se mi neváhejte ozvat pro více informací. 

Novinky
1d.

Tesla otevřela u Berlína novou továrnu Gigafactory

Tesla dokončuje výstavbu první evropské Gigafactory v Berlíně. Při této příležitosti automobilka uspořádala společenskou akci pro místní fanoušky zvanou ''Giga Fest''. Elon Musk zde slavnostně oznámil svým fanouškům plánovaný start výroby v nové Gigafactory Berlín-Brandenburg.

Sourcing Manager
today

QA Engineer

Do úspěšného FinTech startupu hledám šikovného QA specialistu, který pomůže s vývojem automatizovaných REST API testů a test analýz. Převezmete zodpovědnost za kvalitu interní aplikace na správu osobních financí a budete se podílet na vývoji dalších projektů v oblasti bankovnictví. Rozumíte QA procesům, umíte programovat v Pythonu a máte dobré analytické schopnosti? Neváhejte se mi ozvat. 

Sourcing Manager
today

Python Developer

Máte minimálně 6 let zkušeností s vývojem a velmi dobrou znalost Pythonu? Mám tu zajímavý projekt pro seniorního Python vývojáře na kontrakt přes CoolPeople. Budete prozkoumávat požadavky a specifikace návrhu, vyvíjet nové aplikace a funkce či podporovat a spolupracovat s testery. Vaší velkou výhodou bude znalost C#, HTTP a Web services. 

Petra Pruden
Magazín
2d.

Jak vytěžit maximum z Dropboxu? Těchto 7 funkcí vám usnadní život

Dropbox je šikovná aplikace, která už více než 10 let slouží jako internetové úložiště dat. Ukrývá však mnohem více než jen prostor na sběr souborů. Pojďte s námi odhalit funkce, které udělají váš život jednodušší!

Sourcing Manager
today

Node.js Developer

Ovládate Node.js a poznáte JavaScript, Git, SQL a HTML? Mám tu zaujímavú ponuku pre Node.js Developera na projekt cez klienta. Ide o unikátnu príležitosť byť súčasťou tímu v období transformácie projektu a budovania novej platformy založenej na mikroservisnej architektúre, kde dominantná implementácia bude práve v Node.js. Znalosť TypeScript, Docker, OpenAPI alebo PHP bude výhodou. Pre viac informácií ma prosím kontaktujte.

See more