TOP JOB OFFERS
Sourcing Manager
today

Java Developer

Hľadám Java Developera! Vašou úlohou bude robiť databázové prístupy a všetko čo FE bude potrebovať zobrazovať. Dostanete noty, aby ste vedeli akú časť aplikácie budete mať na starosti. Ovládate Java 8+, Spring, Spring boot REST API? Výhodou sú skúsenosti s agilným vývojom a s TFS, GitLab, CI/CD, Docker... Zaujalo vás to? Tak ma neváhajte kontaktovať a ja vám poviem viac.

Sourcing Manager
today

Java Developer

Hľadám Java Developera, ktorý sa chce podieľať na rôznych projektoch, na ktorých bude vyvíjať SW napríklad na sčítavanie ľudu a evidenciu vozidiel. Ovládate Javu, SQL, Oracle a Spring cloud? Chcete sa rozvíjať vo svojom obore a ovládate anglický a nemecký jazyk? V tom prípade ma určite neváhajte kontaktovať. 

PlayCool
1d.

Květnové herní novinky: jaké kousky si nenechat ujít?

Redakce rubriky PlayCool přichystala seznam herních novinek měsíce května. Není jich málo, je tu celkem devět herních pecek, které se budou ucházet o vaši pozornost. Vyzkoušíte je?

Sourcing Manager
today

Node.js Developer

Co říkáte na vývoj platformy, která umožní lidem bez technických znalostí nastavovat a měřit kampaně? Je to něco, co by vás zajímalo? Právě obsazuji senior pozici s názvem Node.js Developer. Budete se mimo jiné podílet i na vývoji chatbota a používat denně angličtinu na komunikativní úrovni. Pokud si velmi dobře rozumíte s Node.js a Typescript, jste právě vy tím ideálním kandidátem. Hledám právě vás? Určitě se mi ozvěte.

Sourcing Manager
today

Integration Tester

Máte komplexní přehled v oblasti testingu a znalost procesů vývoje SW se zaměřením na integraci? Pak tu mám zajímavý projekt, kde budete mít jako Integration Tester mít na starosti tvorbu test analýzy, přípravu test case a nemine vás ani defect management. Budete spolupracovat na přípravě metodiky i testovacích dat, exekuci testů vaší snahou bude optimalizace využívaných testovacích nástrojů.

Novinky
2d.

Nový výkonný čip společnosti Nvidia má pomoci umělé inteligenci lépe vám porozumět

Právě teď, umělá inteligence zcela mění téměř všechna odvětví komerčního života. Nový čip H100 má potenciál urychlit umělou inteligenci, která se šíří technologickým průmyslem.

Sourcing Manager
today

Infrastructure Consultant

Na dlouhodobý projekt hledám Infrastructure Consultanta. Budete zodpovídat za celý proces na projektech v oblasti infrastruktury, technologií a konkrétních produktů. Pokud máte znalosti infrastruktury Dell, přehled řešení postavených na moderním HW nebo zkušenosti s návrhem, integrací a nasazením, je to práce přímo pro vás. Ozvěte se mi a posouvejte se vpřed ve svých dovednostech.

Sourcing Manager
today

Business Analyst

Máte zkušenosti s analýzou, business procesy a procesy vývoje aplikace? Znáte nástroje Figma, JIRA, Confluence nebo UML? Hledám komunikativního Business Analytika na dlouhodobý projekt v oblasti úvěrů. Budete mít na starosti analýzu potřeb a požadavků business zadavatelů, tvorbu business zadání pro vývoj aplikace a v úzké spolupráci s IT analytikem a architektem také práci na tvorbě designu aplikace. Kontaktujte mě a rozvíjejte se v prostředí zkušených kolegů.

Novinky
3d.

Přihlašování bez hesel? Apple, Google a Microsoft díky tokenu passkey umožní rychlejší, snazší a bezpečnější přihlašování

Technologičtí giganti Apple, Google a Microsoft oznámili, že na jejich zařízení bude možné se přihlašovat bez hesel. Půjde o přihlašování na mobilních zařízeních, počítačích s operačními systémy Android, iOS, umožní to prohlížeče Chrome, Edge, Safari a v prostředí Windows a MacOs.

Sourcing Manager
today

Network Engineer

Síťové technologie a konfigurace síťových prvků vám nedělají problém? Pro českého specialistu na oblast síťové infrastruktury a IT security hledám Network Engineera s chutí učit se novým věcem od specialistů v oboru. Na starosti budete mít kompletní správu sítí v největších datových centrech a pobočkách pro zákazníky v Čechách i v zahraničí.

See more