Solution Architect (22800)

Praha
12/2020 (9m+)
Contract via CP
20%
140 000 CZK
This job is no longer available.

Máte znalost integračních patternů a praktické zkušenosti s návrhem a vývojem aplikací? Aktuálně hledám šikovného a zapáleného Solution Architekta s praxí v TelCo oblasti. Budete mít na starosti návrh řešení architektury pro IT aplikace a komunikaci s business a vývojovým týmem. Přes coolpeople kontrakt se můžete těšit na práci v přátelském týmu, zázemí stabilní společnosti a home office. Zašlete mi vaše CV a ukažte, co ve vás je.

Náplň práce
- návrh architektury řešení pro IT aplikace
- výběr technologického stacku pro bezpečné a robustní aplikace
- komunikace a sdílení návrhu s týmem architektu, businessem a vývojovým týmem
- analýza při návrhu řešení

Požadavky
- UML, BPMN
- zkušenost v TelCo prostředí
- JAVA/SQL, WS, Rest
- Microservices architecture
- znalost integračních patternů pomoci WS i REST
- seniorní znalost BPMN, Telco prostředí a OSS/BSS procesu
- Waterfall i Agile
- praktické zkušenosti s návrhem a vývojem aplikací
- anglický jazyk slovem i písmenem

Výhody
- znalost procesní analyzy
- Enterprise a Business architektura
- microservice architektura
- Jira a Confluence
- Docker, Kubernetes, OpenShift

Benefity
- zázemí stabilní společnosti
- příjemná atmosféra
- home office
- motivující finanční ohodnocení