PHP Developer (23077)

Praha
1/2021
Contract client
80%
100 000 CZK
This job is no longer available.

Máte vynikající znalost PHP a vyznáte se v Symfony a JavaScriptu? Zapojte se do smysluplného projektu na automatizaci dokumentů a smluv, kterou využívají společnosti u nás i v zahraničí. Na kontrakt ke klientovi vás jako zkušeného PHP Developera čeká tvorba nových funkcionalit, psaní kvalitního kódu a spolupráce na strategii vývoje. Výhodou pro vás pak bude znalost Vue.js. Práce vás bude těšit zejména díky skvělému kolektivu, štědré nabídce home office a v neposlední řadě projekt, který posune svět o krok dále.

Náplň práce
- vyvíjet a psát kvalitní kód v PHP a Symfony
- inovovat službu a vytvářet nové funkcionality
- spolu s celým týmem posouvat projekt kupředu
- spolupráce na architektuře a strategii vývoje
- digitalizace uzavírání dokumentů

Požadavky
- 4 roky relevantní praxe
- PHP
- Symfony framework a REST API
- JavaScript, HTML, CSS
- Git, Composer, Docker
- SQL

Výhody
- frontend Vue.js

Benefity
- smysluplný projekt
- motivující platové ohodnocení
- štědrá nabídka home office
- sehraný tým expertů