React Developer (23087)

Praha, Brno, Bratislava
1/2021 (9m+)
Contract via CP
100%
130 000 CZK
This job is no longer available.

Pojďte pracovat na mezinárodních projektech zejména do USA, kde využijete angličtinu v denní komunikaci. Jako Senior React Developer budete potřebovat zejména znalosti React a Azure. Vaším hlavním úkolem bude z monolitu přejít na microservices. Čeká vás tedy zejména zpracování nestrukturovaných dat, vývoj aplikací a agilní metodika. Kromě motivujícího platu oceníte jako kontraktor přes CoolPeople remote spolupráci, moderní technologie dle vašich preferencí a dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce
- vývoj aplikací v oblasti automatizace
- zpracování nestrukturovaných dat
- používání neuronových sítí a aplikací v oblasti finančního světa
- agilní vývoj
- mezinárodní projekty zejména v USA, denní komunikace v angličtině

Požadavky
- React
- Azure
- CI/CD pipeline + microservices
- aktivní angličtina

Benefity
- remote
- moderní výbava dle výběru
- přátelské prostředí
- dlouhodobá spolupráce