Java Developer (24913)

Praha, Brno, Ostrava
7/2021 (6m)
Contract via CP
100%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Vyznáte se v Java 11, Spring a máte schopnost psát elegantní a jednoduchý kód? Mám tu zajímavou nabídku pro Java Developera na kontrakt přes CoolPeople. Budete se věnovat vývoji full-stack systémů společnosti od ERP řešení po e-shop, využívat frameworků Spring MVC a Spring Data a podporovat funkčnosti aplikace. Vaše výhoda bude znalost technologií jako React, Spring Boot a Docker. Pokud máte analytické myšlení a chcete pracovat ve stabilní společnosti, neváhejte se mi ozvat.

Náplň práce
- vývoj full-stack systémů společnosti od ERP řešení po e-shop
- používání frameworků Spring MVC a Spring Data
- zachovávání zdrojového kódu v GITu
- průběžné aktualizování stavu v JIRA
- podporování funkčnosti aplikace
- spolupracovat s kolegy v agilních týmech

Požadavky
- Java Spring, Tomcat, GIT, Linux
- schopnost psát elegantní a jednoduchý kód
- zodpovědnost, analytické myšlení, schopnost řešit komplexní problémy

Výhody
- React, Spring Boot, Docker
- Kubernetes, OpenShift, ElasticSearch

Benefity
- stabilní společnost
- motivující finanční ohodnocení
- full remote