.NET Developer (25045)

Brno
6/2021
Permanent client
40%
80 000 CZK
This job is no longer available.

Zajímáte se o nové technologie a trendy v oblasti IT a vývoje? Hledám technologicky zdatného vývojáře do .NET do týmu v dynamicky rostoucí české společnosti specializující se na vývoj loterijních a sázkových systémů. Pokud máte znalosti v oblasti Microsoft .NET a C# můžete se zúčastnit výběrového řízení na pozici .NET Developer. Budete se podílet na vývoji business logiky pro Live sázení v reálném čase a na podpoře pro mobilní aplikace.

Náplň práce
- vývoj produktů v .NET
- podílení se na vývoji business logiky, podpory pro mobilní aplikace
- vývoj business logiky nových produktů v .NET Core

Požadavky
- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
- pokročilá znalost C#, .NET
- praxe v oboru min. 2 roky

Výhody
- T-SQL
- HTML/CSS
- JavaScript

Benefity
- multisport karta
- týmové akce
- moderní neformální prostředí
- práce s nejmodernějšími .NET technologiemi
- zázemí pro profesní rozvoj