Azure Data Architekt (25227)

Praha, Brno, Bratislava
8/2021 (12m+)
Contract via CP
80%
140 000 CZK
This job is no longer available.

Hledáme vysoce motivované datové architekty se zaměřením na služby Azure, kteří jsou schopni navrhovat a implementovat vysoce výkonné, produkční big data pipelines. Budete mít jedinečnou příležitost dodávat big data řešení široké škále klientů společnosti a podílet se na vývoji firemních produktů a služeb. Rozhodně využijete dobrou znalost nástrojů a technologií pro analýzu dat, předchozí zkušenosti s prací v oblasti datové architektury a práce s daty či znalost nástrojů a programovacích jazyků používaných při analýze velkých datových souborů. Pracovat budete formou kontraktu přes CoolPeople. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se mi ozvat.

Náplň práce
- zodpovědnost za budování moderních datových platforem
- návrh, vývoj, nasazení a údržbu škálovatelných datových transformačních pipelines produkční úrovně
- architektura řešení, datová architektura, správa a skladování dat, ETL, správa dat a verzování dat
- spolupráce s kolegy i s klienty na dodávkách produkčně připravených řešení Big Data

Požadavky
- předchozí zkušenosti s prací v oblasti datové architektury, práce s daty
- Microsoft Azure
- bakalářský nebo magisterský vysokoškolský titul
- SQL, Python, PySpark
- znalost nástrojů a programovacích jazyků používaných při analýze velkých datových souborů v oblasti ekosystému Hadoop (Spark, Hive, Pig)
- zkušenosti s vytvářením datových potrubí pro integraci různých aplikací a systémů

- schopnost navrhovat a modelovat datové struktury pro efektivní podporu složitých systémů
- zkušenosti s vytvářením datových potrubí v reálném čase/proudových datových potrubí
- předchozí zkušenosti s vývojem pomocí agilních metodik, jako je Scrum nebo Kanban
- zájem o behaviorální ekonomii a/nebo datovou vědu
- Github