Python Developer (25715)

Praha
10/2021
Contract client
20%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Aktuálně hledám do fintech startupu senior Python Developera. Na starost budete mít vývoj backendových aplikací, jako je platební platforma, platební brána nebo e-shop. Pracovní dobu strávíte v moderních kancelářích v příjemné atmosféře či v pohodlí domova na home office. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat, budu se těšit na vaše CV.

Náplň práce
- vývoj backendových aplikací (platební aplikace), platební brány, e-shopu
- vývoj přidělených úkolů
- řízení a kontrola několika členů vývojového týmu
- spolupráce s členy FE vývojového týmu, analytiky, testery

Požadavky
- min. 3 roky zkušeností s Django Framework
- Python3, GIT, PostgreSQL
- REST API
- zkušenosti s technickou analýzou business zadání
- chuť učit se novým věcem, zodpovědnost, samostatnost

Výhody
- Django REST framework
- základy HTML5, CSS, JavaScript
- zkušenosti s Docker, AWS (ESB, EB, S3), NoSQL DB