IT Security Specialist (25764)

Praha
9/2021 (6m)
Contract via CP
40%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Vyznáte se v znalost síťových protokolech a máte zkušenosti s řešeními centralizované správy protokolů a s nástroji pro správu zranitelností a oprav? Nabízím práci na zajímavém projektu pro IT Security Specialistu na kontrakt přes CoolPeople. Zapojíte se do zabezpečení konkrétních cílů určených team leadrem, práce s nejmodernějšími technologiemi a zabezpečování desktopových operačních systémů Microsoft. Vaší výhodou bude znalost bezpečnostních služeb a řešení Microsoft Azure a Office 365.

Náplň práce

- zabezpečení konkrétních cílů určených team leadrem
- práce s nejmodernějšími technologiemi
- zabezpečování desktopových operačních systémů Microsoft
- řešení centralizované správy protokolů
-  implementace PIM/PAM, DLP

Požadavky
- znalost síťových protokolů, Cisco řešení a BIG-IP F5 (NLB/ASM/LTM)
- znalost brány Checkpoint Firewall nebo jiných technologií brány firewall
- Forcepoint, BlueCoat Proxy
- znalost platforem serverových a desktopových operačních systémů Microsoft z hlediska zabezpečení
- znalost služeb domény Microsoft
- znalost platforem OS Unix z hlediska zabezpečení
- zkušenosti s řešeními centralizované správy protokolů a s nástroji pro správu zranitelností a oprav
- zkušenosti se správou infrastruktury PKI a implementací PIM/PAM, DLP

- znalost bezpečnostních služeb a řešení Microsoft Azure a Office 365