Business Analyst (25891)

Praha
11/2021
Permanent client
60%
100 000 CZK
This job is no longer available.

Máte dobrý time management a schopnost efektivně zpracovat business požadavky? Hledám motivovaného a zkušeného Business Analytika na HPP, který bude pracovat pro klienta v oblasti IT na projektu digitalizace bankovního prostředí. Budete se aktivně podílet na přípravě konceptů, modelů obchodních procesů, technických specifikací definovat testovací scénáře. Přihlaste se hned teď a ukažte své jedinečné dovednosti, na této pozici budete mít prostor pro vlastní realizaci.

Náplň práce
- zpracování business požadavků na Java BE aplikace
- konzultování funkčních požadavků s IT odborníky
- příprava konceptů, modelů obchodních procesů, technických specifikací
- definice testovacích scénářů
- stakeholder management

Požadavky
- alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
- VŠ vzdělání v oboru nebo odpovídající praxe
- dobré znalosti business analýzy
- chuť učit se novým věcem
- zkušenosti se Scrum frameworkem, agilními pracovními technikami
- AJ min. B2

Výhody
- JIRA, Confluence
- MS Office
- zkušenosti s prací s BE aplikacemi v Java
- NJ

Benefity
- vzdělávání, personální růst
- flexibilní pracovní doba
- moderní kanceláře v centru
- 30 dní dovolené
- hrazené jízdné