4 tipy na hi-tech vychytávky pro dokonalou vánoční výzdobu

Je na čase ladit sváteční atmosféru. Pokud jste technologický nadšenec, můžete si letos pomoci několika hi-tech vychytávkami. Vánoce jsou za dveřmi a je nejvyšší čas vnést do našeho prostředí pravou sváteční atmosféru. Dnes pro vás máme 4 tipy na technologické vychytávky, se kterými to bude hračka. 

 

 

Vytvořte kouzelnou atmosféru

Správné hi-tech Vánoce se neobejdou bez kouzelné dekorace, kterou zaručeně zprostředkuje projekční show. Tu můžete promítat, jak na stěny domu (zvenku i zevnitř), tak v oknech, na televizi či jakékoliv projekční plátno. Oslníte nejen kolemjdoucí, ale i každého návštěvníka, kterého ve svém domě během svátků uvítáte.

S pomocí projektoru od AtmosFX můžete zažít návštěvu Santa Clause s bohatou zásobou dárků nebo si vychutnat příběh perníčkové rodiny, která vás zavede do nitra svých Vánoc. Alternativně můžete sáhnout po klasické vitráži spojené s českými vánočními tradicemi. Možnosti jsou opravdu rozmanité.

 

 

Rozzařte svůj domov chytře

Světýlka k Vánocům neodmyslitelně patří. Tvoří skutečně útulnou a výjimečnou atmosféru. Proč se upínat k obyčejným s bílým nebo žlutým světlem, že? Namísto toho zvolte chytré LED žárovky Twinkly Special Edition. Díky nim budete moci vybírat z celé škály RGB odstínů a volit z nabídky chladných a ledových barev.

Pozor, to ale není zdaleka vše. Ohromit svou rodinu můžete dechberoucím vystoupením, kterým dodáte vánočnímu období tu pravou šťávu. Nastavte si zkrátka vše po svém. A pokud dojde inspirace, vyberte si z rozsáhlé knihovny efektů. Nebo využijte možnosti synchronizace s hudbou.

Produkt naleznete ve v různých variacích podle počtu světýlek, délky kabelu či preference barevné kombinace.

 

 

Neuklízejte spadané jehličí, sáhněte po AR vánočním stromu

Z nutnosti mít doma živý vánoční strom jste už vyrostli a žádný z těch umělých není dle vašich představ? Jeden je moc řídký, druhý má divný tvar, další je malý nebo snad příliš velký? Vyřešte toto dilema elegantně. Skvělou alternativou k tradičnímu stromečku jsou AR vánoční stromy.

Ani tak vás nemine výběr z desítek druhů, ale můžete zvolit takový, který bude tvarem, velikostí, cenou i možností osvětlení a úrovní realističnosti odpovídat vašemu vkusu.

 

Instantní vánoční atmosféra kolem krbu

Krb představuje instantní nástroj k zažehnutí příjemné atmosféry, kterou si každá domácnost přeje zažít. Zejména při vánočních svátcích, kdy trávíte více času doma.

Žijete v bytě a mít krb je jen hezkým přáním? Nezoufejte., autentickou domácí atmosféru s plápolajícím krbem lze dosáhnout například pomocí Netflixu. Zde naleznete dvě hodiny videa s realistickým ohněm v krbu, doprovázeným zvukem praskajícího dřeva, a to v kvalitě 4K.

 

 

Připravila: Petra Sauerová