5 žhavých červnových novinek na streamovacích platformách: Avatar, Zaklínač i Black Mirror

V dubnu a v květnu se na streamovacích platformách nedělo nic moc zásadního. S červnem se ale připravte na vzrušující jízdu. Svezete se na vlně sci-fi, akce i fantasy. Na své si přijdou i komiksoví a Marvel fanoušci.

 

 

Červnové tipy na top filmy a seriály jsou tu! Už ladíte streamovací platformy, jako Netflix a Disney Plus?

 

Avatar: The way of Water

Od prosincové premiéry uběhlo už téměř šest měsíců, a tak je nejvyšší čas na uvedení filmu i na stremovací platformy. Příběh o Jakeu Sullym, který se vrací do světa Pandory se v červnu konečně objeví na Disney Plus.

Pokračování legendárního Avatara strhne vaši pozornost a zanese vás po deseti letech zpět na cestu za záchranou rodiny i jedinečného místa, které se stalo Jakeovo domovem.

 

Black Mirror

Povídkový seriál Black Mirror je zpět s novými díly a stejně jako tomu bylo předtím, i nadále bude divákům ukazovat temné důsledky nejrůznějších vynálezů. Můžete se tedy už klasicky těšit na plno mrazivých příběhů, které nemají daleko k hororu, stejně jako k často dystopické nebo snad utopické budoucnosti? Šestá řada seriálu se na Netflixu objeví už 15. června.

 

 

Vyproštění 2

S létem se na scéně objevují také trháky sezóny, jedním z nich je pokračování filmu Vyproštění z roku 2020, kde v hlavní roli zastává opět Chris Hamsworth.

Tentokrát ale do ruky namísto Thorova kladiva popadne rotační kulomet a pustí se do nepřátel ještě s větší vervou než předtím. Dvojka předčí první film naprosto ve všem, přesvědčte se o tom sami 16. června na Netflixu.

 

Tajná invaze

Je tu další Marvelovka, ale tentokrát seriál, Tajná invaze. V době, kdy jsou Avengers po porážce Thanosem a svět je prolezlý mimozemskými Skrully, vyráží na Zemi a na poslední misi starý šéf S.H.I.E.L.D.u, Nick Fury. Trailery zatím vábí na neustálou nedůvěru, zoufalou nejistotu a opuštěnost hlavního hrdiny, kterému na ramenou leží tíha celého světa.

 

 

Zaklínač

Třetí, chystaná řada Zaklínače je konečně tu, jeden z nejočekávanějších seriálů roku, přináší divákům další napínavé dobrodružství plné fantasy a akce. Nová série slibuje epické střety, poutavé příběhy a ohromující vizuální efekty.

Těšit se také můžete na nové postavy, rozuzlení předešlých událostí a odkrytí více z tohoto temného a nebezpečného světa. Vzhledem k tomu, že druhá řada nebyla úplně podle představ mnoha fanoušků a sklidila celkem kritiku, je s tou třetí co napravovat. Povede se to?

 

 

Připravila: Petra Sauerová

Foto: Facebook Netlfix