Cyber Security Specialist (26713)

Praha
2/2022 (12m+)
Permanent client
80%
180 000 CZK
This job is no longer available.

Mám tu lákavou pracovní nabídku pro všechny Cyber Security nadšence, kteří se chtějí stát součástí stabilní společnosti a mají minimálně šestiletou praxi v oboru. Jedná se o pozici Cyber Security Specialist, kde se budete podílet na detekci, šetření a zmírňování vznikajících a přetrvávajících hrozeb, které mají dopad na sítě, systémy či aplikace klienta. Vaše role bude také zahrnovat koučování a mentorování mladších kolegů. Přihlaste se na spolupráci ještě dnes a obohaťte své profesní portfolio.

Náplň práce
- detekce, vyšetřování a zmírňování vznikajících a přetrvávajících hrozeb
- koučování a mentorování kolegů
- komunikace napříč týmy
- spolupráce na definování klíčových metrik a standardů vykazování
- shromažďování a analyzováni metrik za účelem identifikace vzorců a trendů
- spolupráce na vývoji řídicích panelů a automatizací pro zefektivnění metrik a reportování
- správa mapování metrik s různými průmyslovými standardy a rámci

Požadavky
- VŠ vzdělání v obchodní/technické/přírodovědné oblasti (případně srovnatelné zkušenosti)
- min. 6 let pracovních zkušeností
- pokročilé dovednosti v oblasti statistické analýzy
- min. 3 roky zkušeností s technickým psaním
- správa podnikových dat Splunk
- výborné znalosti obecných technologií a systémů IT infrastruktury
- samostatné a pečlivé vystupování
- analytické dovednosti
- AJ min. C1

Výhody
- NIST CSF, MITRE ATT&CK
- certifikace v oblasti informační bezpečnosti (CISSP, CISM)
- auditor/praxe ISO 27001
- certifikace pro oblast rizik nebo auditu (CIA, CISA, CRISC)
- Splunk certifikace