DevOps Engineer (24392)

Praha
5/2021
Contract client
80%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Připojte se k týmu podílejícímu se na vývoji aplikace, která pomáhá žít lidem po celém světě bohatší život. Na kontrakt ke klientovi, fintech startupu, hledám do DevOps týmu nového člena, který bude tvořit dva nové projekty, související s businessem, v oblasti Open API a datových služeb B2B. Budete potřebovat znalosti se správou linuxových systémůDocker a alespoň částečnou schopnost programovat a scriptovat.

Náplň práce
- vývoj automatizovaných škálovacích řešení nad kubernetes
- implementace procesu kontinuálního nasazování aplikací v interním testovacím prostředí
- inovace automatizací
- analýza a zajištění spolehlivého chodu firemní infrastruktury

Požadavky
- dobrá znalost správy linuxových systémů (instalace host OS, služeb, nastavení VPS)
- Docker (sestavení vlastních images, Kubernetes, případně Terraform)
- alespoň částečnou schopnost programovat, scriptovat
- schopnost škálovat produkční prostředí
- zkušenosti s velkými systémy (v rámci velkých produkčních datú
- praxe ve streamovacích službách (velký traffic, pohyby dat)
- AJ min. B2

Výhody
- zkušenost s PostgreSQL
- admin zkušenost s Apache couchdb