GO Developer (26666)

Praha
2/2022
Contract client
90%
150 000 CZK
This job is no longer available.

Momentálně obsazuji volnou pozici Go Developera, který se připojí přímo ke klientovi. Jedná se o pozici, kde budete pracovat na greenfield projektu na sjednocení toku produktových dat. Projekt bude napsaný v Go a vaším úkolem bude udržovat projekt v dobré kondici. Potřebujete proto zkušenosti z vývoje backendových služeb Go, základy bash, sh a znalost Golang, Docker, Git a Linux. Pokud chcete pracovat na své kariéře a programování je vaší vášní, může to být pozice přímo pro vás.

Náplň práce
- návrh architektury, vývoj, automatické testování, monitoring
- správa a monitoring CI/CD pipelines
- analýza performance, návrh optimalizací
- code review
- školení kolegů
- podílení se na vývoji jedné z nejrozsáhlejších e-shop platforem
- agilní doručování změn

Požadavky
- zkušenosti s vývojem BE služeb Go
- Go (patterns, anti patterns)
- základy bash, sh
Golang
- Docker
- Git
- Linux
- AJ (schopnost psaní technické dokumentace)

Výhody
- Mongo