IT Technical Lead (26564)

Bratislava
1/2022 (12m+)
Contract via CP
100%
4 800 EUR
This job is no longer available.

Máte skúsenosti s elektronickými platobnými službami a s prácou v agilnom prostredí? Na projekt v oblasti digitálneho bankovníctva, hľadám Tech Leada so znalosťou Java 11, Spring Boot 2, Docker a skúsenosťami s React a Frontend. Vašou primárnou zodpovednosťou bude návrh architektúry integračnej platformy, príprava špecifikácií pre Java developerov a čiastočná účasť na samotnom vývoji. Pokiaľ máte pokročilú angličtinu, chcete pracovať fully remote a na kontrakt cez CoolPeople, neváhajte sa prihlásiť na pozíciu ešte dnes.

Náplň práce
- zodpovednosť za návrh architektúry integračnej platformy
- príprava špecifikácií pre Java developerov
- čiastočná účasť na samotnom vývoji

Požiadavky
- Java 11
- Spring Boot 2
- Docker
- React, Frontend
- DevOps
- Confluence
- AJ min. C1

Výhody
- skúsenosti s elektronickými platobnými službami
- skúsenosti s prácou v agilnom prostredí
- React, CI/CD
- Kubernetes
- Kotlin, Camunda
- Azure, Kafka
- JIRA