Mission: Impossible Odplata konečně online!

Jeden z nejočekávanějších akčních filmů roku Mission: Impossible Odplata – První část v kinech komerčně příliš nezaujal. Je to  především kvůli konkurenci Oppenheimera. Nyní je ale snímek konečně dostupný i online. 

 

 

V posledních letech slavil Tom Cruise jeden úspěch za druhým, ať už šlo o sérii Mission: Impossible, filmy Národ grázlů, Fallout anebo Top Gun Maverick, který to celé završil.

Právě těmito počiny se dařilo zvyšovat tržby, které se globálně vyšplhaly až na hodnotu 1,5 miliardy dolarů. To je důvod, proč si letos Cruise i studio Paramount věřili se snímkem Mission: Impossible Odplata – První část.

Ten se do kin ale dostal až po mnoha odkladech kvůli covidu. A nakonec svou roli sehrálo i nešťastné načasování distribučního nasazení, které se povedlo zrovna mezi Barbie a Oppenheimera.

Ačkoliv tržby z kin nejsou úplná katastrofa, pohybují se na úrovni 567 milionů, rozhodně nejsou podle očekávání. Obzvláště pokud se přihlédne k abnormálně vysokému rozpočtu.

Pokud jste ale novinku s Tomem Cruisem v hlavní roli nestihli v kině, nevěšte hlavu. Na rozdíl od Mavericku, který si na nástup do online prostředí musel počkat, u Mission: Impossible, nebylo na místě otálet.

Proto ho nyní, tři měsíce od uvedení do kin najdete v rámci TVOD služeb, jako iTunes a Google Play. Přičemž tam film pořídíte ve 4K verzi a za velmi slušnou částku.

Dočkáte se šílených kaskadérských kousků, díky nimž je snímek opěvován a stavěn nad jiné akční trháky letošního roku. Překonal například snímek John Wick: Kapitola 4.

 

 

Připravila: Petra Sauerová