Novinky na streamovacích platformách: Sci-fi, akce a návrat X-Menů

Ať už vás láká sci-fi od tvůrců Hry o trůny, napínavý true-crime o New Yorku, nebo návrat do světa X-Menů, z aktuální nabídky streamovacích služeb si vybere každý.

 

 

Nabídka filmů a seriálů na streamovacích platformách stále srší novinkami. HBO tentokrát sice trochu zaostává, ale Netflix, SkyShowtime, Amazon a Disney+ vám nabídnou bohatou porci zábavy.

 

Na co se podívat

Netflix servíruje očekávanou sci-fi pecku Problém tří těles od tvůrců Hry o trůny. Rozhodnutí z šedesátých let ve 20. století, které padlo v Číně, nyní rezonuje časoprostorem a ohrožuje celé lidstvo. Skupinka vědců je tak postavena do pozice těch, kteří mohou nebezpečí zvrátit. Podaří se jim to?

Fanoušci true crime si můžou vychutnat nový dokument Vraždy: New York od tvůrců Zákona a pořádku. Dokument pojednává o temné historii New Yorku. Sledujícím pořad zobrazí skutečné zločiny a často zapeklité případy vražd, na které vzpomínají detektivové i státní zástupci.

 

 

Ale to není všechno. Netflix obohatil nabídku o sci-fi kousky, jako je Marťan s Mattem Damonem. Ten je v rámci mise na Marsu posádkou považován omylem za mrtvého, a tak zůstane opuštěn ve vesmíru. Jak si poradí s omezenými zásaboami a faktem, že o jeho situaci nemá nikdo ani ponětí?

Oscarový film Oppenheimer je konečně dostupný, a to za předplatné na SkyShowtime. Bohužel, audiovizuální kvalita není zrovna ideální, proto pro sledování možná raději zvolte spíše digitální verzi na Apple TV nebo 4K Blu-ray.

Amazon láká na remake kultovní akční pecky Hrozba smrti z 80. let. Jake Gyllenhaal v hlavní roli se coby bývalý zápasník UFC utkává s vypočítavými gangstery na Floridě a slibuje pořádně drsnou podívanou.

Fanoušci legendárního seriálu X-Meni z 90. let můžou jásat. Na Disney+ se objevil animovaný seriál X-Men '97, navazující na původní děj.

 

 

Připravila: Petra Sauerová
Foto: Facebook