IT Product Owner (26401)

Praha
12/2021 (3m)
Contract via CP
100%
120 000 CZK
This job is no longer available.

Na zajímavý projekt momentálně obsazuji volnou pozici Principal IT Product Ownera na CoolPeople kontrakt. Připojíte se k týmu odborníků a budete společně budovat novou digitální platformu, která bude sloužit CIO a jejich organizacím po celém světě. V rámci vaší pozice budete aktivně spolupracovat s Product Managerem s cílem zajistit splnění potřeb klientových zákazníků a analytiků.

Náplň práce
- poskytování snadno použitelné digitální platformy podporující potřeby klientů
- fungování jako kontaktní osoba mezi klienty a interními odděleními
- určování priorit u nevyřízených úkolů
- komunikace s interními stakeholdery ohledně nových funkcí
- podpora multifunkčních business týmů
- shromažďování relevantních dat z platformy, hledání příležitostí pro zlepšení
- analýza user feedbacku, vedení rozhovorů s uživateli a uživatelskými skupinami

Požadavky
- min. 8+ let zkušeností z IT odvětví, min. 3+ roky praxe jako Product Owner
- výborné komunikační dovednosti potřebné k budování dobrých vztahů na pracovišti
- prokazatelná znalost a zkušenost s key tools
- Jira nebo podobný project tracking tool
- předchozí praxe v oblasti user experience
- zkušenosti s vývojem SW za použití agilní metodologie
- AJ min. B2