TOP JOB OFFERS
Sourcing Manager
today

Azure Developer

Hľadám Azure Developera na migračný projekt, ktorý spočíva v prenose starých riešení z platformy Sharepoint do Microsoft Azure. Úlohou je vývoj riešenia v Azure v .NET/React, analyzovanie a návrh - konvertovanie vysokoúrovňového návrhu na nízkoúrovňový a jeho implementácia. Požadujeme 2+ roky skúsenosti s React, Azure, .NET 6.0 a 5+ rokov skúseností s MS SQL a Azure SQL Server. Výhodou sú skúsenosti s Microsoft Sharepoint. Ponúkam 3-5 dní dovolenky navyše, flexibilný pracovný čas, príspevok pri PN, stravné lístky, príspevok na rekreáciu a ďalšie benefity v rámci interných bankových služieb.

Sourcing Manager
today

SAP MM Consultant

Hľadám skúsených konzultantov v oblasti SAP MM na prácu na projektoch implementácie S/4HANA. Ponúkame výzvu v podobe aplikačnej údržby systémov S/4HANA a ECC, prípravy funkčných a technických špecifikácií a dokumentácie, ako aj prípravy školiacich materiálov. Navyše budete mať možnosť predať svoje know-how prostredníctvom výučby, mentoringu a vzdelávania. Požadujeme skúsenosti so SAP MM, S/4HANA a minimálne úroveň angličtiny B2

Novinky
today

Česko zavádí systém Cell Broadcast: Telefony budou varovat podobně jako ve vyspělých zemích

Česko zavede mobilní systém pro včasné varování. Cell boradcast má nahradit varování obyvatelstva skrze SMS. Nově ho obdrží pouze ti, kdo se nacházejí v postižené oblasti.

Sourcing Manager
today

System Administrator

Hledám zkušeného System Administrátora. Na pozici budete potřebovat minimálně 2 roky zkušenosti s Linux servery, správou sítí LAN/WAN a dohledovými systémy. Čeká vás zajištění správy a údržby platebních serverů a starost o celou infrastrukturu sítě. Požaduje se také řidičský průkaz sk. B. Zaujala vás nabídka? Neváhejte mě kontaktovat. 

Sourcing Manager
today

Data Analyst

Chcete se podílet na inovacích v oblasti analýzy dat? Máte odvahu zabývat se tvorbou matching mechanismů, zajišťováním analýzy architektury a komunikační dovednosti jsou vaší předností? Pak mám pro vás skvělou nabídku. Hledám zkušeného Data Analytika, který bude hrát důležitou roli v analýze požadavků produktového týmu. Snažíte-li se být vždy o krok napřed a rádi pracujete s technikami datové analýzy a data science tools jako je DataIKU, pak jste na správné cestě. Pokud máte zkušenosti s globálními projekty v různých časových pásmech, s relačními databázemi jako je Oracle, Teradata nebo MS SQL, pak máte roli analytika na dosah ruky. AWSJIRA nebo Confluence vás nemůže překvapit, stejně tak jako moderní nástroje pro správu dat? V tom případě budete na této pozici jako ryba ve vodě. Jestliže toužíte po práci v motivujícím a dynamickém prostředí, pak se budu těšit na naši spolupráci.

Novinky
1d.

Konečně! EU chystá regulaci AI na internetu, aby chránila děti

Evropská komise se zaměřila na bezpečí dětí na internetu, a to co se možného zneužívání v kombinaci s AI týče. Minulý týden oznámila nový plán, jakým způsobem zakročí.

Sourcing Manager
today

ETL Developer

Are you an experienced and motivated ETL Developer looking for a new challenge? I might have the perfect role for you. Join a project that involves data modelling and warehouse architecture design. You will have the opportunity to optimize existing ETL flows and also design new ones. Contributing to overall solution architecture and performing ETL solution testing are part of the role. The ideal candidate holds a university degree along with 3+ years of IT experience. The candidate should have senior experience as an ETL developer using FME and senior experience using TransactSQL. Knowledge of both waterfall and Agile/DevOps mode, experience with Azure DevOps, TFS or Jira are essential. Knowledge of CI/CD, and automation practices, along with at least 1 year experience in SSIS are also required. Moreover, fluency in English at the C1 level is required for this role.

Sourcing Manager
today

RAN Support Specialist

Hľadám spoľahlivého RAN Support Specialistu, ktorý sa postará o monitoring mobilnej siete, riešenie zákazníckych sťažností a odstraňovanie rôznych porúch. Ak máte skúsenosti s mobilnými sieťami (GSM, LTE, NR) a s nástrojmi ako JIRA či všeobecnými sieťovými nástrojmi, môžete byť práve vy naším ideálnym kandidátom. Ak aj máte dokončené stredné alebo vyššie vzdelanie (najideálnejšie v oblasti telekomunikácií alebo ICT) a aspoň úroveň angličtiny B2, určite mi pošlite váš životopis.

Novinky
2d.

Apple Vision Pro jsou tu. Stojí za to do nich investovat?

Dlouho očekávané Apple Vision Pro mají konečně své první majitele. Jaké jsou jejich reakce a stojí za to do brýlí s virtuální realitou investovat?

Sourcing Manager
today

Embedded Linux Developer

Embedded Linux Developer se bude věnovat návrhu, implementaci a údržbě funkcí na vestavěných platformách s operačními systémy v reálném čase. Dále bude také zodpovídat za vývoj v jazyce C/C++, za provádění unit testů, integraci, provádění benchmarkování a tvorbu dokumentace vestavěného softwaru. Požadují se velmi dobré dovednosti v jazyce C/C++, základní znalost vestavěného programování / operačních systémů v reálnem čase, znalost systémového programování v Linuxu a zkušenosti s vývojem webového serveru.

See more