TOP JOB OFFERS
Sourcing Manager
2d.

Data Expert

1 position open left!

Join an ambitious project and show off your data migration expertise. I am seeking a Deployment Data Migration Expert to drive all migration activities for a US implementation under S/4HANA. You'll tackle defect resolution, coordinate the execution of data migration, and define conversion parameters for your assigned projects. Previous experience with S/4HANA, a background in Pharma, and proficiency in Spanish & English are essential for success. If you have a history of working on global projects beyond the LATAM territories, I want to hear from you. Apply now and blaze a trail in data migration

Sourcing Manager
2d.

Power BI Developer

Join a talented team as a Power BI Developer. I'm looking for a candidate with 3+ years of experience with Power BI Desktop and Service, who will drive and support data reporting and visualization development tasks. Knowledge of Python scripting, Alteryx, SQL, wireframing and prototyping among others are essential skills for this project.. Use your talent to shape the visual reporting for a dynamic business. Apply now.

Magazín
today

5 nejlepších gadgetů pro letošní léto

V dnešní době existuje už celá řada tech pomocníků, které není k zahození mít v létě po ruce. Předejděte dehydrataci s chytrou lahví, jezděte na svítícím paddleboardu a sáhněte po smart slunečních brýlích.

Sourcing Manager
2d.

Technical Specialist

Hledám kandidáta na pozici IBM QRadar Technical Specialist. Připojte se k týmu, kde se budete věnovat implementaci SIEM a konfiguraci systémů, konzultovat problematiku QRadar, nastavovat alarmy, tvořit reporty a analyzovat logy a incidenty. Potřebné jsou znalosti QRadar od IBM, analytického myšlení a angličtiny na úrovni A2. Přidejte se a staňte se klíčovou součástí týmu.

Sourcing Manager
2d.

Infrastructure Architect

Hledám Infrastructure Architekta se seniorními zkušenostmi na obdobné pozici. Pokud máte hluboké porozumění IT infrastruktuře a zkušenosti s návrhem architektury, výběrem technologií a řízením projektů, mám pro vás skvělou příležitost. Budete zajišťovat efektivní integraci nových systémů, navrhovat bezpečnostní opatření a chránit infrastrukturu před kybernetickými hrozbami. Přidejte se k týmu a pomozte společnosti optimalizovat  IT prostředí. Kontaktujte mě ještě dnes a posuňte vaši kariéru na další level.

Novinky
6d.

Na EURO 2024 jedině s mobilem v kapse, vstupenky, informace a bonus v aplikacích 

Letošní fotbalové EURO sází na moderní technologie. Místo papírových vstupenek mobilní aplikace, hi-tech je i oficiální míč se zabudovanými senzory.

Sourcing Manager
2d.

IT Specialist

Aktuálně hledám zkušeného IT Specialistu. Ponořte se do světa datového sběru jako programátor systému sběru dat DAS. Budete pracovat na návrhu, vývoji a udržování softwaru pro sběr, zpracování a analýzu dat. Aplikujte své dovednosti v C#.NET a SQL a staňte se klíčovou postavou v monitorování našich výrobních linek. Čeká vás také práce se senzory, zařízeními a komunikačními protokoly a zapojení do návrhu a implementace ukládání dat. Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte se mi ozvat.

Sourcing Manager
2d.

IT Specialist

Hledám zkušeného IT Specialistu. Máte zkušenosti s programováním v C# a Json? Ovládáte technologie .NET a SQL (Oracle, MSSQL)? Přidejte se k mému klientovi a podílejte se na řízení celého procesu produkčního výkonu, vývoji programů a správě dat. Budete pracovat s programy MES a SAP a využijte své dovednosti v oblasti vývoje a správy monitorovacích programů. Zaujala vás nabídka? Neváhejte a chopte se příležitosti.

Magazín
7d.

Vedra útočí, ochlaďte svůj domov pohodlně se smart mobilní klimatizací

Mobilní verze chytré klimatizace se dají ovládat mobilem na dálku, takže si domov vychladíte ještě před příchodem. Které jsou ty aktuálně nejprodávanější?

Sourcing Manager
2d.

PLC Programmer

Hledám zkušeného PLC Programmera, který se rád ponoří do světa robotizace a průmyslové automatizace. Vaše práce se bude týkat vývoje robotizace pro integraci robotů do nejrůznějších aplikací a technologií, ať už se jedná o oblast svařování, lisování či potravinářské výroby. Základním požadavkem je znalost Siemens TIA Portal a angličtina na úrovni min. B1. Jako velké plus je vnímána zkušenost s PLC, robotikou, Symantic 7 a Via Portal. Pokud ovládáte německý jazyk, určitě zaujmete. Neváhejte se přihlásit a pomozte formovat budoucnost průmyslové automatizace a robotizace.

See more