TOP PONUKY
Sourcing Manager
dnes

System Administrator

Hledám zkušeného System Administrátora. Na pozici budete potřebovat minimálně 2 roky zkušenosti s Linux servery, správou sítí LAN/WAN a dohledovými systémy. Čeká vás zajištění správy a údržby platebních serverů a starost o celou infrastrukturu sítě. Požaduje se také řidičský průkaz sk. B. Zaujala vás nabídka? Neváhejte mě kontaktovat. 

Sourcing Manager
dnes

Data Analyst

Chcete se podílet na inovacích v oblasti analýzy dat? Máte odvahu zabývat se tvorbou matching mechanismů, zajišťováním analýzy architektury a komunikační dovednosti jsou vaší předností? Pak mám pro vás skvělou nabídku. Hledám zkušeného Data Analytika, který bude hrát důležitou roli v analýze požadavků produktového týmu. Snažíte-li se být vždy o krok napřed a rádi pracujete s technikami datové analýzy a data science tools jako je DataIKU, pak jste na správné cestě. Pokud máte zkušenosti s globálními projekty v různých časových pásmech, s relačními databázemi jako je Oracle, Teradata nebo MS SQL, pak máte roli analytika na dosah ruky. AWSJIRA nebo Confluence vás nemůže překvapit, stejně tak jako moderní nástroje pro správu dat? V tom případě budete na této pozici jako ryba ve vodě. Jestliže toužíte po práci v motivujícím a dynamickém prostředí, pak se budu těšit na naši spolupráci.

Novinky
dnes

Česko zavádí systém Cell Broadcast: Telefony budou varovat podobně jako ve vyspělých zemích

Česko zavede mobilní systém pro včasné varování. Cell boradcast má nahradit varování obyvatelstva skrze SMS. Nově ho obdrží pouze ti, kdo se nacházejí v postižené oblasti.

Sourcing Manager
dnes

ETL Developer

Are you an experienced and motivated ETL Developer looking for a new challenge? I might have the perfect role for you. Join a project that involves data modelling and warehouse architecture design. You will have the opportunity to optimize existing ETL flows and also design new ones. Contributing to overall solution architecture and performing ETL solution testing are part of the role. The ideal candidate holds a university degree along with 3+ years of IT experience. The candidate should have senior experience as an ETL developer using FME and senior experience using TransactSQL. Knowledge of both waterfall and Agile/DevOps mode, experience with Azure DevOps, TFS or Jira are essential. Knowledge of CI/CD, and automation practices, along with at least 1 year experience in SSIS are also required. Moreover, fluency in English at the C1 level is required for this role.

Sourcing Manager
dnes

RAN Support Specialist

Hľadám spoľahlivého RAN Support Specialistu, ktorý sa postará o monitoring mobilnej siete, riešenie zákazníckych sťažností a odstraňovanie rôznych porúch. Ak máte skúsenosti s mobilnými sieťami (GSM, LTE, NR) a s nástrojmi ako JIRA či všeobecnými sieťovými nástrojmi, môžete byť práve vy naším ideálnym kandidátom. Ak aj máte dokončené stredné alebo vyššie vzdelanie (najideálnejšie v oblasti telekomunikácií alebo ICT) a aspoň úroveň angličtiny B2, určite mi pošlite váš životopis.

Novinky
1d.

Konečně! EU chystá regulaci AI na internetu, aby chránila děti

Evropská komise se zaměřila na bezpečí dětí na internetu, a to co se možného zneužívání v kombinaci s AI týče. Minulý týden oznámila nový plán, jakým způsobem zakročí.

Sourcing Manager
dnes

Embedded Linux Developer

Embedded Linux Developer se bude věnovat návrhu, implementaci a údržbě funkcí na vestavěných platformách s operačními systémy v reálném čase. Dále bude také zodpovídat za vývoj v jazyce C/C++, za provádění unit testů, integraci, provádění benchmarkování a tvorbu dokumentace vestavěného softwaru. Požadují se velmi dobré dovednosti v jazyce C/C++, základní znalost vestavěného programování / operačních systémů v reálnem čase, znalost systémového programování v Linuxu a zkušenosti s vývojem webového serveru.

Sourcing Manager
dnes

Junior JavaScript Developer

Hledáte pracovní příležitost, která odstartuje vaši kariéru v oblasti JavaScript vývoje? Máte zájem o algoritmizaci a strojové učení? Chcete tvořit aplikace, které budou mít skutečný dopad? Přidejte se k týmu jako Junior JavaScript Developer a pomozte vytvářet kvalitní aplikace pro zdravotnické zařízení. Budete mít mnoho prostoru pro učení a růst. Hledám ambiciozního jedince, který rád uplatňuje kreativní a logické myšlení při tvorbě aplikací. Neváhejte a chopte se výzvy.

Novinky
2d.

Apple Vision Pro jsou tu. Stojí za to do nich investovat?

Dlouho očekávané Apple Vision Pro mají konečně své první majitele. Jaké jsou jejich reakce a stojí za to do brýlí s virtuální realitou investovat?

Sourcing Manager
dnes

Software Engineer

Join the project's team as a Software Engineer. Work on exciting projects developing mobile applications, design securely structured code, and ensure superior performance and reliability in these apps. Preferred skills include Java, Kotlin, TypeScript, SQL, REST API, Git, JenkinsAWS, and more. Strong proficiency in English is required. Experience in React, Cordova, Capacitor, and CSS, as well as previous roles as a ScrumMaster, are a plus. Apply now and become part of this innovative project.

Načítať ďalšie