TOP PONUKY
Sourcing Manager
dnes

Java Developer

Není pro vás cizí spojení Liferay portal a máte za sebou alespoň dvouletou praxi s vývojem Enterprise aplikací? Přijměte novou výzvu na seniorní pozici Java Developer a pracujte na projektu vývoje business aplikace v microservices architektuře. Mimo jiné vás čeká nasazování v cloudu, tvorba business nabídek a navrhování technických řešení. Máte znalosti v oblasti principů OOP, SOA, návrhových vzorů a architekturních principů? Rozvíjejte svůj potenciál na nové pozici.

Sourcing Manager
dnes

Cloud Security Architect

Vyznáte se ve všech aspektech zabezpečení cloudu včetně správy identit a přístupu, organizační struktury a zásad? Orientujete se v Azure AD, ATP a máte angličtinu na dobré úrovni? Na CoolPeople kontrakt hledám Cloud Security Architecta, který pomůže s návrhem, implementací, konfigurací a údržbou cloudových bezpečnostních řešení (MS Azure/M365, privátní cloudy). Přidejte se k projektu budování security architektury pro velkou bankovní skupinu. Toto je příležitost právě pro vás.

Magazín
dnes

5 nejzajímavějších čísel současného internetu

Internet už používá přes 5 miliard lidí. Přepočteno na procenta je to zhruba 63 % všech lidí na Zemi. Analýza serveru Datareportal přinesla zajímavá čísla, která sledují trendy i chování uživatelů na internetu. Ta nejzajímavější data jsme pro vás shrnuli.

Sourcing Manager
dnes

IT Analyst

Aktuálně obsazuji pozici IT Analyst, který pomůže při budování digital workspace a návrhu adaptace aplikací. Vaším hlavním úkolem bude analýza aplikací v oblastech identifikace, autentizace a prostupů, mapování autentizačního flow a vytváření technické dokumentace. Máte znalost UML, Enterprise Architekt a zkušenost z bankovního prostředí? Využijte příležitosti a uplatněte svůj potenciál.

Sourcing Manager
dnes

Junior DevOps Engineer

Vyznáte se v Dev nástrojích, Unix/Linux, databázových systémech a dovedete komunikovat technické otázky netechnickým lidem? Jako Junior DevOps Engineer se přidáte k týmu a v roli globálního odborníka budete poskytovat podporu pro sadu nástrojů DevOps, jako například nástrojů Atlassian, Nexus či TeamCity. Dále budete dohlížet na řešení problémů a zastoupíte tým na schůzkách se stakeholders. Zkuste novou příležitost a posuňte své skills na další level.

Karolína Farná
CoolMovie
1d.

6 žhavých novinek na HBO Max a Netflix, které musíte vidět

Streamovací platformy HBO Max a Netflix mají opět řadu novinek, na které se můžete podívat. Čekají na vás filmy v čele s Mužem v ohni nebo Diabolikem. Pokud nejste fanoušky „akčňáků“, má pro vás Netflix film Snivokraj, který vás vezme do říše snů.

Sourcing Manager
dnes

PHP Developer

Jste PHP Developer se znalostí frameworku Nette a dokážete se efektivně orientovat v rozsáhlejší aplikaci? Na CoolPeople kontrakt se stanete součástí menší týmu šesti vývojářů, se kterým budete pracovat na rozvoji a údržbě interní webové aplikace zajišťující komplexní E2E proces pro obchodníky. Programuje se v PHP 7.3. Znalost Linuxu a zkušenosti s vývojem Sales nástrojů budou vaší výhodou.

Sourcing Manager
dnes

IT Security Specialist

Připojte se na projekt podpory oblasti bezpečnostního vývoje a mnoha dalších aktivit na seniorní pozici IT Security Specialist. Budete zodpovědný za bezpečnostní hodnocení, monitoring, ale i architekturu. Budete se podílet také na kontrole kódu, optimalizaci procesů nebo kontrole výkonu. Pracovat budete s technologiemi Azure, CI/CD pipelines a klíčová je orientace v IT standardech či v nových přístupech jako je například  DevSecOps. Pokud máte prezentační dovednosti a analytické uvažování, pak je toto příležitost právě pro vás. 

Karolína Farná
Magazín
2d.

4 nejčastější vánoční kyberútoky: Jak se jim bránit?

Spolu s Vánocemi se na Čechy opět valí nebezpečí v podobě kyber podvodníků. Pod falešnými údaji kontaktují lidi, z nichž pod falešnou záminkou chtějí vylákat peníze i citlivé informace. Průměrná finanční škoda je přitom 161 500 Kč. Jak se těmto podvodům co nejlépe vyvarovat?

Sourcing Manager
dnes

IT Analyst

Máte bohatou praxi v aplikační analýze a aktivně se zajímáte o technologické a finanční novinky? Na CP kontrakt aktuálně obsazuji pozici IT Analyst. Stanete se součástí inovativního týmu, jehož cílem je integrace retailových produktů do internetového bankovnictví. Vaší náplní práce bude analýza vyvíjených systémů či tvorba nových řešení, včetně revize odhadu. Jestliže se orientujete v EA, není vám cizí UML a máte alespoň základní zkušenosti v oblasti UX, hledám právě vás.

Načítať ďalšie