Sourcing Manager
dnes

PHP Developer

Momentálne hľadám skúseného kolegu na pozíciu PHP Developer na kontrakt priamo ku klientovi. Budete zodpovedný za vývoj e-shopu na BE, vývoj aplikácií na na obchodovanie s kryptomenami a důsledné testovanie kódu. Dôležitá je znalosť PHP, Laravel, Symphony frameworkov a komunikativná angličtina. Pripojte sa ke špičke na trhu v oblasti e-commerce.

Sourcing Manager
dnes

Tester

Mám tu projekt pre šikovných a skúsených Testerov. Máte chuť sa podielať na vývoji kompletneho core systemu a interného informačného systému? Na pozícii Testera vás čaká  tvorba testovacích plánov, scenárov a skriptov pre automatizované testy,  testovanie, kontrola a vyhodnocovanie výsledkov, správa a nastavenie testovacieho prostredia a nástrojov, reporting výsledkov testov a vzniknutých chyb a realizácia manuálnych testov.

Novinky
dnes

Tesla do svých vozů přidává speciální self-driven funkce řízení

Společnost Tesla přidala mezi své automatizované asistenční funkce řízení jízdní režim, který se hodně podobá jízdě lidského řidiče a méně stroji. Funkce umožňuje více sledovat ostatní vozy, častěji měnit jízdní pruhy, nevyjíždět z průběžných pruhů, udržovat menší odstup a zastavovat.

Sourcing Manager
dnes

Server Administrator

Máte minimálně 3 roky praxe se správou serverů Windows a Linux? Momentálně obsazuji pozici Server Administrator na HPP pro společnost zabývající se vytvářením sofistikovaných internetových obchodů. Budete mít na starosti sledování výkonu serverů a správu uživatelů. Pokud máte pokročilou znalost TCP/IP, HTTP a HTTPS, IIS, DNS,  pak jste ideálním kandidátem na tuto pozici.

Sourcing Manager
dnes

React Developer

Aktuálne hľadám React Developera na greenfield projekt pre klienta z oblasti e-commerce. Budete sa podieľať na vývoji a dizajne e-shopu aj aplikácií a spolupracovať s tímom back-end vývojárov. Dôležité je, aby ste ovládali React, TypeScript a GraphQL. Využijete tiež angličtinu a naviac si na projekte môžete presadiť a realizovať vlastné inovácie. Táto jedinečná šanca čaká na vás už dnes! Tak neváhajte a prihláste sa cez odkaz vyššie. 

Magazín
1d.

Databáze MySQL a její výhody a nevýhody: Skvělý výkon i obtížné škálování

MySQL je open source, vysoce výkonný a funkčně bohatý software pro správu relačních databází. MySQL bývala první volbou pro open source databázový systém, někdy i jedinou volbou. S rozvojem technologií máme nyní mnohem více možností, v závislosti na vašem projektu a případech použití může, ale nemusí být MySQL tou nejlepší volbou. Jak ideálně vyhodnotit pro a proti?

Sourcing Manager
dnes

Azure Engineer

Do you have knowledge of data analysis tools and technologies and are you familiar with Microsoft Azure data stack and integration patterns? I have a perfect opportunity for skilled Azure Engineer via CoolPeople contract. You will be responsible for building modern platforms, designing, developing, deploying and maintaining scalable production-grade data transformation as well as taking responsiblity for solution architecture. 

Sourcing Manager
dnes

QA Engineer

Poznáte Salesforce a máte dobrú angličtinu? Aktuálne hľadám QA Engineera, ktorý rozumie jazyku SQL a má aspoň 2 roky skúseností s automatickým testovaním. Prostredníctvom kontraktu cez CoolPeople získate príležitosť pracovať na viacerých projektoch, v rámci ktorých budete zodpovedný za návrh funkcionálnych testovacích prípadov a zabezpečenie včasného, opakovateľného a efektívneho testovania. Máte vysokoškolské vzdelanie, certifikát ISTQB / ISEB foundation a skúsenosti so SCRUM? V tom prípade ma určite neváhajte kontaktovať. 

Novinky
4d.

Luxusní módní dům Louis Vuitton uvedl na trh vlastní chytré hodinky 

Do světa technologií se pouští stále více značek. Luxusní módní domy se již léta snaží překlenout propast mezi módou a technologiemi a výjimkou není ani francouzský módní dům Louis Vuitton. Tento týden přišel na trh s vlastními chytrými hodinkami Tambour Horizon Light Up.

Sourcing Manager
dnes

VMware Specialist

Máte zkušenosti s implementací VMware řešení a znalost PowerShell? Momentálně obsazuji pozici VMware Specialist na HPP. Připojíte se k operations delivery týmu, který spravuje komplexní prostředí poskytující virtualizaci. Budete v kontaktu se všemi zainteresovanými týmy napříč společností a spolupracovat na technické dokumentaci, navrhovat zlepšení a řešit každodenní výzvy se svými kolegy. Můžete se těšit na přátelské prostředí a možnost práce na full remote.

Načítať ďalšie