TOP PONUKY
Sourcing Manager
dnes

SAP HR Analyst

Vstupte díky této pracovní příležitosti do světa HR inovací. Pojďte se připojit k většímu týmu odborníků a usnadnit implementace jednoho z nejmodernějších HR systémů - SAP SuccessFactors ve společnosti zaměřující se na oblast leasingu. Společnost má ambiciózní strategii pro rozvoj HR systémů společnosti a potřebuje senior analytika s odborností v těchto systémech, ideálně se znalostí SAP SuccessFactors a dalších příslušných modulů. Cílem projektu je implementace SAP SuccessFactors, návrh optimálního řešení této implementace a realizace příslušných změn. 

Sourcing Manager
dnes

IT Project Manager

Považujete se za takřka zkušeného experta, ale ještě potřebujete nabrat nějaké skills, abyste se považovali za odborníka na projektový management? Právě hledám mediora, který přidá ruku k dílu a obsadí pozici IT Project Managera. Budete se podílet na menších integračních IT projektech, analýzách projektových rizik, pravidelném reportingu a komunikaci s tuzemskými, ale i zahraničními dodavateli. V případě, že mezi své kompetence řadíte schopnost vést rozsáhlé integrační projekty, máte prokazatelné dovednosti v oboru, znalost lottery segmentu, povědomí o projektové metodologii a výborné komunikační schopnosti, a k tomu všemu máte certifikát IPMAPRINCE2 nebo PMI, budu se na vás těšit.

PlayCool
dnes

5 nejžhavějších gaming tipů na červen: Bojovky, RPG, závody a dobrodružství čekají

Červen už sice patří k letním měsícům, ale ti největší fanoušci si ani tak nenechají ujít žádnou z nejnovějších gaming novinek. A že je, na co se těšit. My dnes přinášíme 5 nejžhavějších tipů.

Sourcing Manager
dnes

IT Project Manager

Výzvy jsou vaším gró a IT prostředí též? Právě hledám odborníka s letitými zkušenostmi na pozici IT Project Manager. Čeká vás práce, při které budete plánovat a řídit integrační projekty, komunikovat s dodavateli, analyzovat projektová rizika a správně vést projektovou dokumentaci. Požadavkem jsou prokazatelné dovednosti v oboru, praxe z lottery segmentu, povědomí o projektové metodologii a výborné komunikační schopnosti. Mimo to, podmínkou je agilní a flexibilní přístup k práci. Certifikace IPMA, PRINCE2 nebo PMI je vítaná, ale není nutná. Tam, kde jsou největší zakázky, jsou nejlepší příležitosti, tak neváhejte a chopte se této výzvy.

Sourcing Manager
dnes

Frontend Developer

Právě obsazuji pozici Frontend Developer, který se bude podílet na vývoji aplikace pro třetí stranu, zejména pro hladké sjednání hypoték. Vaším hlavním cílem bude zajistit vysokou uživatelskou spokojenost prostřednictvím vytváření výkonného a bezpečného kódu. Součástí vaší práce bude přepisování existujícího kódu z Angular do React.js. Pro tuto pozici požadujeme zkušenosti v TypeScriptu a JavaScriptu, a také znalost Jestu, Cypressu a Azure. Budete nejen vytvářet kvalitní kód, ale také zlepšovat uživatelský zážitek. Dělejte, co vás baví a pracujte na zajímavých projektech.

Novinky
1d.

eDoklady získávají zelenou. Kdy začnou lidé fungovat s elektronickým občanským průkazem a nechají plastové karty doma?

Projekt eDoklady je oficiálně schválen vládou, a tak mu už nic nestojí v cestě. Kdy budou moci lidé začít fungovat s elektronickým občanským průkazem? A opravdu všichni budou moci nechat finálně plastové kartičky doma?

Sourcing Manager
dnes

Firmware Developer

Považujete se za ostříleného vývojáře, který se specializuje na embedded systémy a ovládá programovací jazyky nebo C++? Na pozici Firmware Developera jsou potřebné nejen tyto dovednosti, ale také vysokoškolské vzdělání v oboru, znalosti Linux Kernel developmentu, ARM Cortex M/A architektury a komunikativní angličtina. Hledáte práci, při které budete pomáhat s tvorbou samotného zdrojového kódu, designem architektury softwaru, s realizací implementace či tvorbou testů a dokumentace? Pokud ano, pak jste náš člověk.

Sourcing Manager
dnes

Java Developer

Hledáte práci, kde byste využili vaše zkušenosti s vývojem řešení v Java? Hledám Java Developera, který se bude podílet na vývoji integračních řešení a zároveň se učit novým technologiím. Pokud máte zkušenosti s API Managementem, Event Driven Architecture a znalost anglického jazyka, chopte se příležitosti. Výhodou vám bude znalost technologie Apache Camel, WSO2, Kong, Kafka nebo bankovního prostředí.

Magazín
2d.

AI umožňuje číst myšlenky: revoluční objev texaských vědců

Zní to spíše jako sci-fi povídka, ale opak je pravdou. Jde skutečně o vědecký objev z texaské univerzity v Austinu, kde objevili způsob, jakým dokážou číst myšlenky pacienta. Prsty v tom má, jak jinak než umělá inteligence, respektive velký jazykový model, který pracuje se snímky z funkční magnetické rezonance.

Sourcing Manager
dnes

Integration IT Analyst

Do týmu Integračního vývoje hledám šikovného kandidáta na pozici Integration IT Analyst. Stanete se součástí týmu integračních architektů, vývojářů, analytiků a testerů a budete zajišťovat analýzu a návrh on-line služeb a dávkových přenosů. Pokud máte zkušenosti v oblasti IT analýzy a návrhu IT systémů, analytické myšlení, systematický a proaktivní přístup s orientací na výsledek a znalost angličtiny na komunikativní úrovni, jste ideálním kandidátem na tuto pozici. 

Načítať ďalšie