TOP PONUKY
Sourcing Manager
dnes

Java Developer

Hledám Java Developera! Chcete budovat svou kariéru v jedné z nejlepších IT společností? Umíte si poradit s technickými výzvami světa programování a chcete se podílet na tvorbě jedinečných softwarových řešení a aplikací? Budete pracovat na informačním systému pro monitorování osob. Pokud máte praktické zkušenosti s vývojem min. 3 roky a ovládáte Javu, neváhejte mě kontaktovat. Připojte se k týmu a posuňte své kariérní možnosti.

Sourcing Manager
dnes

Junior IT Service Desk

Pro klienta působícího v oblasti bankovnictví aktuálně hledám juniorní posilu do IT Service Desk týmu. Budete se zabývat tvorbou či zpracováním lístků ServiceNow a zároveň plnit požadavky na služby 1. úrovně na dálku nebo na místě. Důležité jsou praktické zkušenosti z IT supportu, znalosti MS Windows 10 a komunikativní angličtina. Připojte se ke spolupráci jako CoolPeople kontraktor a posouvejte své profesní znalosti.

Novinky
dnes

Microsoft po 27 letech definitivně ukončil Internet Explorer. Co byla osudová rána?

Společnost Microsoft definitivně ukončuje prodej spotřebitelské verze prohlížeče Internet Explorer. Uživatelé, kteří chtějí zůstat u Microsoftu, jsou tak odkázáni na prohlížeč Microsoft Edge, který byl uveden na trh v roce 2015 spolu se systémem Windows 10.

Sourcing Manager
dnes

Frontend Developer

Aktuálně obsazuji pozici Frontend Developera pro inovativní projekt komunikační platformy, která pomůže podnikatelům se správným nastavením call centra. Na projektu budete mimo vývoj plnit také funkci propojení technologických možností a business požadavků nebo poskytovat support juniornějším kolegům. Máte zkušenosti s React, React.js, Storybook, TypeScript a dovedete přemýšlet nad architekturou řešení? Potom je tato příležitost přímo pro vás.

Sourcing Manager
dnes

FullStack Developer

Chcete se podílet na vývoji nejnovější aplikace, která funguje jako samoobslužný B2B portál pro firemní zákazníky? Aktuálně obsazuji pozici FullStack Developera na CoolPeople kontrakt. ideálním kandidátem jste, pokud ovládáte Vue.js, Javu, Git, Maven, REST, JSON a swagger model. Čeká vás tvorba unit testů i technické dokumentace, vývoj frontendu, backendu i komunikace se solution designery a testery v rámci týmu. Připojte se k digitální revoluci a posouvejte svět technologií kupředu.

Magazín
1d.

Vodík, zdroj energie budoucnosti

Potenciál vodíku bude hrát důležitou roli při přechodu na novou energetiku. O vodíku se mluví již desítky let, teď se situace zrychluje. Investice a vládní podpora rostou a vodíková technologie je připravena na další rozšiřování. Nabízí se tedy otázka, zda se vodík stane překvapením tohoto desetiletí, jako se jím v předchozích deseti letech stala solární a větrná elektřina.

Sourcing Manager
dnes

Head of SW Development

Chcete být klíčovým členem technického týmu a podílet se na vývoji softwarových produktů? Hledám Head of SW Development, který má zkušenosti s vývojem cloudových řešení a integračních platforem, má znalosti agilních procesů vývoje softwaru a zkušenosti v oblasti SW architektury. Myslíte si, že máte vynikající verbální a písemné komunikační schopnosti a rádi pracujete v dynamickém a rychle se rozvíjejícím prostředí? Pokud je vaše odpověď kladná, jste ten správný kandidát. 

Sourcing Manager
dnes

Solution Architect

Chcete se podílet na návrhu zcela nových řešení, která budou na českém trhu novinkou? Aktuálně hledám seniorního Solution Architecta, který se kromě návrhu řešení postará také o integraci pro pevná připojení, proto budou předchozí zkušenosti z této oblasti vítány. Velkou výhodou bude i znalost TelCo, nejedná se však o podmínku. Připojte se k tomuto významnému projektu ještě dnes a rozšiřte své pracovní portfolio. 

PlayCool
4d.

SpaceWar! První vesmírná bitva kódovaná na děrné pásce

Vzdáváme hold hrám, přístrojům i firmám, které stály u zrodu herní scény tak, jak ji známe. Dnes se podíváme na zrod legendární hry SpaceWar!, která vznikla jako demonstrace toho, co dokáže první "minipočítač" PDP-1. Na děrné pásce se tak začala psát historie vůbec první "shoot'em up" hry.

Sourcing Manager
dnes

FullStack Developer

Láká vás práce v mezinárodním prostředí a máte v malíku technologie jako Node.js, React a TypeScript? Podílejte se na vývoji aplikace na vyhodnocování budoucích rizik a ziskovosti. Aktuálně hledám kandidáta na seniorní pozici FullStack Developer na fullremote pro společnost z oblasti pojišťovnictví. Součástí vaší práce bude aktivní užívání platformy Azure, psaní kódu, ale i spolupráce s kolegy napříč týmy v celé společnosti. Máte výbornou angličtinu a nebojíte se nových výzev? Připojte se k projektu. 

Načítať ďalšie