TOP PONUKY
Sourcing Manager
dnes

Manual Tester

Hľadáme Manuálneho Testera. Pracovať budete na výbere testovacieho postupu, príprave dokumentácie, implementácii mocks a vykonávaní integračných testov. Potrebujete skúsenosti s BPMN, UML, SQL, REST API, Kafka, WebSocket, Kotlin. Plusom je znalosť Javy a prax s kontajnermi a cloud riešeniami.

Sourcing Manager
dnes

Test Manager

Hledáme zkušeného Test Managera, který se nebude bát vést tým v projektu migrace stávajícího systému na nový běžící na Cloudu. Hledáme kandidáta se zkušenostmi s řízením testů, s budováním a vedením týmu testerů, který zároveň ovládá nástroje jako jsou Postman, SQL a Jira. Pokud máte skvělé analytické schopnosti, umíte efektivně řídit zdroje a přidělovat práci dle priorit, jste náš člověk. Na oplátku nabízíme práci na zajímavém projektu a podporu skvělého týmu. Připojíte se k nově vznikajícímu osmičlennému týmu, který následně v rámci projektu povedete pro dosažení co nejlepších výsledků.

Novinky
3d.

Unity otřáslo herním světem, zpoplatní svou technologii

Společnost Unity, jež poskytuje herní engine, neboli jádro mnoha hrám, šokovala celý herní průmysl.  Plánují zpoplatnit svou technologii, což udělá čáru přes rozpočet všem, kteří Unity používají. Co to pro herní průmysl znamená?

Sourcing Manager
dnes

Integration Tester

Hledám Integration Testera, který bude hrát klíčovou roli v procesu zajišťování kvality softwarových produktů. Budete provádět revize a analýzu systémových požadavků, kde budete pečlivě procházet a analyzovat požadavky, abyste plně porozuměli našim produktům a jejich funkcím. Dále budete mít za úkol vývoj testovacích případů na základě těchto požadavků. Po vytvoření testovacího plánu budete provádět testy a sledovat jejich výsledky. Pokud budou nalezeny defekty, budete je detailně dokumentovat a komunikovat s vývojářským týmem, aby byly rychle opraveny. Pro tuto pozici vyžadujeme znalost API a integračních testů, zkušenosti s Test analýzou, praktickou znalost nástrojů jako je Postman a SQL, a schopnost komunikovat jak v češtině, tak angličtině na komunikativní úrovni. Pracovní zkušenosti s nástrojem Jira jsou také velkou výhodou.

Sourcing Manager
dnes

IT Auditor

Hľadáme skúseného IT Auditora. Ak máte 3+ roky skúseností z oblasti auditu IT alebo bezpečnosti IT, pokročilé znalosti v technológiách a rizikách, ste ten pravý kandidát na túto pozíciu. Budete vykonávať nezávislé audity, analyzovať procesy a hľadať možnosti zlepšení. Plusom sú skúsenosti s používaním nástrojov pre analýzu nastavení a bezpečnosti systémov alebo CISA a CRISC certifikáty.

Novinky
4d.

ChatGPT nyní i na Androidu, chytrý asistent vždy po ruce

ChatGPT od společnosti OpenAI se těší velké popularitě. Pro případný nápad, pomoc nebo odpověď je stále po ruce. Teď je ale ještě blíž, ChatGPT mohou uživatelé využívat i ve svém mobilu. Nově i uživatelé s operačním systémem Android.

Sourcing Manager
dnes

Java Developer

Hľadáme Java Developera, ktorý bude mať možnosť zapojiť sa do digitalizácie obchodu a zlepšovania existujúcich procesov. Očakávame znalosti v BPMN, UML, SQL, REST API a Kafka. Bonusom je práca s kontajnermi a cloud riešeniami. Ponúkame nadštandardnú zdravotnú starostlivosť, bezproblémové parkovanie a príspevok na stravovanie.

Sourcing Manager
1d.

Backend Developer

Hľadáme skúseného Backend Developera. Pracovať budete na integrácii používateľsky zameraných prvkov, optimalizácii aplikácie, zaistení jej bezpečnosti a ochrane údajov. Ak máte skúsenosti z PHP projektov, OOP, Git a prípadne Python/Golang alebo Azure, určite sa nám ozvite.

Magazín
5d.

5 nejčastějších on-line podvodů v Česku

Češi loni při on-line podvodech přišli skoro o dvě miliardy korun. Nejčastějším podrazem na českém internetu jsou takzvané reverzní inzeráty. Kterých 5 podvodů je nejčastějších?

Sourcing Manager
2d.

Data Engineer

Hledám zkušeného Data Engineera. Ovládáte vývojové techniky SQLInformatica PowerCenter? Máte zkušenosti s transformací dat a tvorbou data pipelines? Pokud ano, mám pro vás jedinečnou příležitost. Nabízím vám možnost pracovat na vývoji SQL technik, publikaci interaktivních data pipelines, analýze řešení a převodu dat do informativních vizuálů a reportů. Spolupracujte s kolegy napříč společností a pomozte týmu řešit náročné problémy. Mezi požadované dovednosti patří SQL, AWS, Snowflake, RDBMS (MS SQL Server, Oracle), komunikační, analytické a problem-solving skills a angličtina na úrovni C1. Pokud máte také zkušenosti s IDMC a Power BI, máte pomyslné plus v kapse. Pracujte s nejnovějšími technologiemi a buďte součástí dynamického týmu. Budu se těšit na naši spolupráci.

Načítať ďalšie