Sourcing Manager
1d.

BI Developer

Máte zkušenosti s vývojem kódu Teradata SQL nebo Oracle SQL a ETL testováním? Momentálně obsazuji pozici BI Developer na kontrakt přes CoolPeople. Budete úzce spolupracovat s analytikem ohledně vyjasnění požadavků a pracovat na vytvořeném kódu. Vaší výhodou bude znalost Powershell. Připojte se ke spolupráci, která vás bude bavit a využijte své znalosti a zkušenosti.

Sourcing Manager
1d.

DevOps Engineer

Do you have at least 5 years of experience with DevOps and are you familiar with Kubernetes? I am currently looking for DevOps Engineer via CoolPeople contract.You will be responsible for the setup, configuration, maintenance, and operation of the archived Kubernetes environments as well as for providing infrastructure recommendations and implementation plans. Your proficiency in the German language will be a big plus.

Novinky
2d.

Britská policie zabavila balíček zelených drog WhatsApp

Balíček 70 zelených tablet ve tvaru oblíbené sociální platformy WhatsApp zadržela britská policie dříve, než se dostal k adresátovi. Tablety obsahovaly vysoké množství MDA a jejich hodnotu na drogovém trhu vyčíslili policisté v přepočtu na 21 tisíc korun.

Sourcing Manager
1d.

SAP BW/BI Consultant

Máte aspoň 3 roky skúseností so SAP BW alebo SAP BW Reporting Tools a výbornú angličtinu aj nemčinu? Prihláste sa na aktuálne dostupnú pozíciu SAP BW/ BI Konzultanta. Na kontrakt cez CoolPeople budete pravou rukou pri implementácii, analýze a podpore SAP BI aplikačných riešení pre business zákazníkov nášho top klienta. Stačí, aby ste okrem zručností v SAP BW a potrebných jazykových znalostí disponovali vysokoškolským vzdelaním I.stupňa v odbore IT, a mali skúsenosť s účasťou aspoň na 1 projekte počas celého jeho životného cyklu. Poďte naplno využiť váš konzultačný a developerský skillset a prihláste sa ešte dnes!

Sourcing Manager
2d.

Angular Developer

Máte dobrou znalost frameworku Angular? Ovládáte HTML, CSS3 a máte alespoň základní zkušenosti s JavaScriptem? Momentálně obsazuji pozici Angular Developer. Budete se podílet na vývoji frontendu nové enterprise webové aplikace v Anglularu, optimalizovat renderovací výkon a spolupracovat na návrhu UX/UI. Připojte se ke spolupráci a posouvejte svou kariéru kupředu.

Magazín
3d.

Výhody a nevýhody spolupráce na bodyshop

Po letech práce na zaměstnanecký poměr zatouží nejeden IT odborník po změně statusu. Rád by získal flexibilitu, uplatnil a rozšířil znalosti a nabyté zkušenosti, pracoval na projektech, které si sám vybere a s novými technologiemi. A v neposlední řadě se posunul výš jak profesně, tak finančně. Takové možnosti nabízí práce na kontrakt, tzv. bodyshop. S rozhodnutím přejít na něj je však často spojena počáteční obava. Jak a zejména proč do toho jít?

Sourcing Manager
2d.

Application Specialist

Mám tu zajímavý projekt pro klienta z oblasti pojišťovnictví pro šikovného Aplikačního specialistu na HPP. Budete se podílet na správě aplikací a zajišťovat jejich bezchybné fungování, včetně správy uživatelských účtů a poskytování technické podpory při řešení případných problémů s provozem aplikací. Připojte se ke stabilní společnosti a čerpejte množství benefitů, které na vás čekají.

Sourcing Manager
2d.

Junior QA Tester

Máte minimálně 2 roky zkušeností s testováním SW? Baví vás tato oblast a chcete se v ní kariérně posouvat? Mám tu skvělou příležitost pro juniorní QA Testery. Budete mít na starosti testování SW, reportování bugů, vytváření testovacích scénářů i vytváření a udržování E2E automatizovaných testů. Velkou výhodou pro vás bude znalost frameworku Cypress. Připojte se ke spolupráci, kde dostanete možnost nastartovat svou kariéru.

Vytisknout, sestavit, užívat! Pojízdné modely Ondřeje Slavíka z 3D tisku kupuje celý svět

Plastové modely terénních aut si díky tiskovým datům Ondřeje Slavíka vyrábí lidé sami doma na jednoduchých 3D tiskárnách. Stačí jim k tomu navíc jen šroubky, elektrický motor a asi dva týdny času. Že mají autíčka úspěch, dokládají fotky spokojených majitelů, kteří si své modely vylepšují, nebo s nimi jezdí na výlety.

Sourcing Manager
2d.

DWH Developer

Mám tu zajímavý projekt pro všechny šikovné DWH Developery. Jedná se o stavbu nového DWH a potřebujete proto znalost DWH principů a datových modelů. Ve vaší roli budete připravovat komponenty, generovat DWH, DDL, realizovat testování a přípravu release packages a validovat protokol změn. Připojte se ke spolupráci a posouvejte svět technologií i tento projekt kupředu.

Načítať ďalšie