TOP PONUKY
Sourcing Manager
dnes

iOS Developer

I am seeking a seasoned iOS Developer with a minimum of 5 years' experience. Your role will include complex tasks such as designing and developing new applications, maintaining current apps, troubleshooting, and documentation. An IT education is required, along with proficiency in Objective C, Swift, SwiftUI, Xcode, Bitbucket, Jenkins, and Jira/Confluence. Agile methodology knowledge and a C1 level in German is also desired. Accelerate your career and apply today.

Sourcing Manager
dnes

Data Analyst

Hledám Data Analytika s minimálně 5 letou praxí v oblasti analýzy dat a softwarového vývoje. Úkoly zahrnují konsolidaci reportovacích požadavků, automatizaci tvorby a distribuce reportů a rozvoj datamartové infrastruktury. Požaduji zkušenost s BI reportováním pomocí PowerBI, práci s Powershellem, vysokou motivaci a schopnost pracovat samostatně pod tlakem. Vysoce cením týmové hráče s výjimečnými komunikačními schopnostmi a dobrou angličtinou. Bonusové body získáváte za znalost nástrojů SSDT, zkušenosti s vývojem ve Visual Studio, programování v C# a znalosti designových vzorů. Připojte se a staňte se součástí dynamického týmu.

Novinky
1d.

Na EURO 2024 jedině s mobilem v kapse, vstupenky, informace a bonus v aplikacích 

Letošní fotbalové EURO sází na moderní technologie. Místo papírových vstupenek mobilní aplikace, hi-tech je i oficiální míč se zabudovanými senzory.

Sourcing Manager
dnes

Backend Developer

Hledám Backend Developera, který se připojí k agilnímu týmu a pomůže vyvíjet inovativní aplikaci pro zjištění potřeb klienta. Jste-li odborníkem na .NET a Azure platformu, máte zkušenosti s návrhem API a jste obeznámeni s secure by design principem, hledám právě Vás. Budete mít možnost propojit svoji zkušenost z regulovaného prostředí s agilním přístupem k vývoji softwaru. Znalost Reactu je vítána, ale ne nutná. Přidejte se a budujte budoucnost aplikací pro hodnocení rizik.

Sourcing Manager
dnes

Windows Engineer

Hledám zkušeného Windows Server Engineera, který se přidá k týmu a bude zajišťovat různé úkoly od incident managementu, přes správu knihoven PowerShell skriptů až po odbornou podporu projektů týkajících se Windows Serveru. Pokud máte minimálně 5 let zkušeností se správou podnikových prostředí Windows Server, jste zběhlí ve skriptování v PowerShell a znáte nástroje jako je SCCM a WSUS, tato nabídka je právě pro vás. Pokud jste orientovaný na výsledek a máte chuť učit se novým věcem, pak se neváhejte na pozici přihlásit ještě dnes.

Magazín
2d.

Vedra útočí, ochlaďte svůj domov pohodlně se smart mobilní klimatizací

Mobilní verze chytré klimatizace se dají ovládat mobilem na dálku, takže si domov vychladíte ještě před příchodem. Které jsou ty aktuálně nejprodávanější?

Sourcing Manager
dnes

Junior Business Analyst

Hľadáte príležitosť uplatniť svoje analýticke schopnosti? Hľadám junior Business Analytika, ktorý bude zodpovedný za identifikáciu a analýzu požiadaviek, prezentáciu požiadaviek interným a externým dodávateľom IT a spracovanie drobných zmien v rámci metodiky BA. Vhodný kandidát by mal mať najmenej 2 roky skúseností v oblasti, vysokoškolské vzdelanie, dobrý prehľad o IT a Telco a schopnosť koordinovať tím 5-15 ľudí. Pokročilé zručnosti s MS Office a kolaboračnými nástrojmi (napr. Jira/Confluence) sú nevyhnutelné. Bonusové body za certifikát z oblasti biznis analýzy. Nezmeškajte túto unikátnu príležitosť, prihláste sa ešte dnes.

Sourcing Manager
dnes

React Developer

Hledám React Developera, který se bude podílet na vývoji aplikace pro finanční analýzu a plánování. Čeká vás zkoumání architektury řešení, psaní kódu, oprava bugů a spolupráce s ostatními členy týmu. Pokud máte zkušenosti s React a frontend vývojem, znalost UX/UI, secure by design principů, nástrojů Gatsby, React test library/Playwright pro E2E testing a máte praxi v regulovaném prostředí, tato pozice je právě pro vás. Důležitá je také schopnost domluvit se anglicky na úrovni C1. Neváhejte a přihlaste se ještě dnes.

CoolMovie
5d.

Které TOPky si na streamu pustit v červnu?

Červen bude nabitý. Streamovací platformy, stejně jako kino sály, budou praskat ve švech. Čeká vás Star Wars: Akolytka, noví Mizerové nebo třeba zpracování knižní předlohy Tatér z Osvětimi.

Sourcing Manager
dnes

Cobol Developer

Join a dynamic team as a Cobol Developer and deliver top tier products for a reputable banking client in Lisbon. You will primarily work on corrective and evolutive maintenance of Hogan/CAMS applications. The ideal candidate has skills in Hogan/CAMS applications, JCL/CICS/VSAM and experience in the banking industry. This is your opportunity to collaborate with experienced company managers and make a real impact. Apply now and take your career to the next level.

Načítať ďalšie