Automation Tester (23863)

Praha, Brno, Bratislava
4/2021 (12m)
Kontrakt cez CP
100%
140 000 CZK
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Staňte se součástí mladého a agilního týmu, kde se můžete podílet na Rapidním prototypingu a využívat anglický jazyk naplno. Momentálně hledám seniorního Test Leada, který bude pracovat na mezinárodních projektech (USA, GB, Německo, Rusko). Jedná se o různorodou práci, tudíž vás nečeká žádné nekonečné updatování aplikací. Pokud vás tato nabídka zaujala a jste doma v oblasti automatizace, mám pro vás opravdu zajímavou příležitost. Spolupráce je formou kontraktu přes CoolPeople přičemž full remote není problém.

Náplň práce
- vedení týmu testerů aplikací v oblasti automatizace a zpracovaní nestrukturovaných dat
- práce v oblasti finančního světa s využitím ML nebo neuronových sít
- práce s databázemi

Požadavky
- Selenium
- Cypress Framework, JMeter
- angličtina min. B2
- zkušenosti s Big Data
- předešlá zkušenost s prací s databázemi

Benefity
- stabilní společnost
- mezinárodní prostředí
- home office
- motivující finanční ohodnocení

Podobné pozície