DevOps Engineer (24240)

Bratislava
4/2021 (9m+)
Kontrakt cez CP
100%
7 000 EUR
Táto pozícia nie je aktuálne dostupná

Máte skúsenosti s DBA v Unix, Linux a orientujete sa v databázach, PostgreSQL DB, CI/CD alebo OLTP? Na kontrakt cez CoolPeople hľadám DevOps Engineera s veľmi dobrou angličtinou a komunikačnými schopnosťami. Budete v spolupráci s internými tímami tvoriť komplexné návrhy inovatívnych riešení pre zlepšenie výkonu databáz a aplikácií, nahrádzať existujúce platformy a zaisťovať podporu najnovších bezpečnostných štandardov integrovaných s platformami Prisma Cloud, StackRox a integráciu pre kanály CI / DI. Ponuka je priamo pre vás, ak ste tímový hráč schopný si dobre organizovať svoju prácu.

Náplň práce

- správa a návrh inovatívnych riešení pre zlepšenie výkonu databáz a aplikácií (SQL)
- monitoring a zabezpečovanie databáz a databázového SW
- návrh, vývoj a údržba relačných databáz, testovanie výkonu
- analýza prípadných problémov a ich príčin, každodenná údržba a riešenie problémov
- kontrola, návrh a vývoj dátových modelov v spolupráci s tímami vývojárov

Požiadavky
- vzdelanie v obore IT, alebo kombinácia technického vzdelania a praxe
- 5+ rokov skúseností s DBA v Unix, Linux
- 2+ roky praktickej administrácie DB
- PostgreSQL DB, CI/CD, OLTP
- AJ min. B2

Výhody
- Kubernetes

Podobné pozície